chicago p.d.
chicago p.d.

Premiera dziewiątego sezonu Chicago P.D. w 13 Ulicy!

Kanał 13 Ulica zaprasza widzów na wspólne, wtorkowe wieczory, spędzone w wietrznym mieście. Serial w reżyserii Bethany Rooney, Chada Saxton, Guya Ferland i Brenny Malloy przedstawia historie policji z Chicago, która zmuszona jest do odkrywania kolejnych motywów zbrodni i stania na straży bezpieczeństwa mieszkańców.

We wtorki o 22:00 na kanale 13 Ulica, widzowie będą mogli śledzić poczynania dzielnych mundurowych, którzy wykażą się niesamowitymi umiejętnościami analitycznymi a także niezwykłą odwagą. Serial Chicago P.D. z Jasonem Beghe, Jesse Lee Soffer, Patrickiem John Flueger, Mariną Squerciati, Laroyce Hawkins i Amy Morton w rolach głównych, przedstawia codzienne życie oficerów policji w Chicago, którzy każdego dnia odkrywają nowe tajemnice tego miasta. To, co ich spotka, zmrozi krew w żyłach niejednego widza, gdy zespół rozpocznie polowanie na okrutnego zabójcę. W kolejnych odcinkach, załoga z Chicago rozpocznie desperackie poszukiwania jednego ze swoich członków, aby zapobiec tragedii. Wybuchy i widok zmasakrowanych ciał, nie zrobią już na nich wrażenia, a zaginięcie córki przyjaciela sprawi, że oficer Adam Ruzek kolejny raz stawi czoła niebezpieczeństwu

chicago p.d.

fot. materiały prasowe

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Premierowe odcinki dziewiątego sezonu Chicago P.D. w każdy wtorek o 22:00 na kanale 13 Ulica.

Ostatni odcinek przed przerwą świąteczną – 20 grudnia o godzinie 22:00. W Nowym Roku powrócimy do Chicago po więcej premierowych odcinków – 3 stycznia o godzinie 22:00.

Zobacz również: Finał sezonu Bleach: Thousand-Year Blood War przybierze nowy format!


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?