Lista śmierci
Lista śmierci

Pełny zwiastun serialu akcji Lista śmierci! Chris Pratt jako członek Navy SEALs

Dostaliśmy pełny zwiastun nowego serialu od Amazon Prime Video Lista śmierci! Tym razem Chris Pratt, stanie się żołnierzem, który cudem przeżył zasadzkę podczas akcji.

Serial Lista śmierci jest oparty na bestsellerowej powieści Jacka Carra pod tym samym tytułem. Pierwszy sezon będzie liczyć 8 odcinków. Według informacji od zagranicznych dziennikarzy bardzo prawdopodobne jest, że platforma planuje od razu wrzucić cały sezon do serwisu.

Bohaterem serialu jest James Reece, członek Navy SEALs, którego pluton wpada w zasadzkę w trakcie tajnej misji. Przeżywa tylko Reece. Żołnierz wraca do domu, do swojej rodziny, ze sprzecznymi wspomnieniami wydarzenia i pytaniami o swoją winę. Jednak gdy na jaw wychodzą nowe dowody, bohater odkrywa, że ​​mroczne siły działają przeciwko niemu, zagrażając nie tylko jego życiu, ale także życiu tych, których kocha.

Lista śmierci premiera serialu na platformie Amazon Prime Video 1 lipca.

Zobaczcie zwiastun, klikając w link poniżej!

Lista śmierci

Kadr z serialu Lista śmierci

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Zobacz również: Black Bird ze zwiastunem! Ray Liotta i Taron Edgerton w serialu Apple TV+!

 

Bohaterem produkcji jest James Reece, członek Navy SEALs, którego pluton wpada w zasadzkę w trakcie tajnej misji. Przeżywa tylko Reece. Żołnierz wraca do domu, do swojej rodziny, ze sprzecznymi wspomnieniami wydarzenia i pytaniami o swoją winę. Jednak gdy na jaw wychodzą nowe dowody, bohater odkrywa, że ​​mroczne siły działają przeciwko niemu, zagrażając nie tylko jego życiu, ale także życiu tych, których kocha.

W obsadzie Listy śmierci są między innymi Chris Pratt jako James Reece, Taylor Kitsch jako Ben Edwards, Constance Wu jako Katie Buranek, Jeanne Tripplehorn jako Lorraine Hartley, Riley Keough jako Lauren Reece, Patrick Schwarzenegger jako Donny Mitchell i Arlo Mertz jako Lucy Reece.

Lista śmierci premiera serialu na platformie Amazon Prime Video 1 lipca.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Lista śmierci

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?