Cillian Murphy jako Thomas Shelby
Cillian Murphy jako Thomas Shelby

Peaky Blinders – prace nad 6. sezonem rozpoczęte. Poznajcie tytuł pierwszego odcinka nowej serii!

Wygląda na to, że prace nad 6. serią brytyjskiego serialu Peaky Blinders ruszyły pełną parą. Poznajcie tytuł pierwszego odcinka nowego sezonu.

Reżyser serialu, mianowicie Anthony Byrne udostępnił na Instagramie zdjęcie przedstawiające pierwszą stronę gotowego scenariusza. Pierwszy odcinek 6. serii będzie nosił tytuł Black Day za który odpowiada nie kto inny jak Steven Knight, czyli pomysłodawca i twórca serialu. Byrne, czyli reżyser 5. sezonu będzie pierwszą osobą, która powróci w tej samej roli i odpowie za reżyserie nowych odcinków. Wcześniej za każdy sezon odpowiadał inny reżyser.

Zobacz również: QUIZ: Jak dobrze znasz Peaky Blinders?

Peaky Blinders to jedna z najciekawszych propozycji stacji BBC. Ten brytyjski serial rozkochał w sobie widzów przede wszystkim niepowtarzalnym klimatem, a także świetnie dobraną obsadą ze znakomitym Cillianem Murphy’m na czele. Wydaje się pewne, że kolejna odsłona rozpocznie się z hukiem, ponieważ ostatni odcinek piątej serii zakończył się mocnym cliffhangerem – pokazując nam Tommy’ego, który wyglądał jakby był bliski popełnienia samobójstwa po tym, jak jego plan zabójstwa Oswalda Mosleya zakończył się fiaskiem.

Źródła: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik piłki nożnej, kibic FC Barcelony i Roberta Kubicy, entuzjasta kina, seriali oraz gier komputerowych.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?