Cillian Murphy jako Thomas Shelby
Cillian Murphy jako Thomas Shelby

Peaky Blinders – nowe zakulisowe zdjęcia z planu 6. sezonu!

Jeden z najbardziej udanych seriali ostatniej dekady szykuje się od 6. sezonu, który zarazem ma być ostatnim.

Jak mówił jednak showrunner Steven Knight, scenariusz finalnego rozdziału Peaky Blinders jest rozpisany tak, by stanowić jednocześnie zamknięcie pewnego rozdziału i zarazem otwarcie się na zupełnie nowe produkcje związane z tym światem. Cóż, nie możemy się doczekać!

Zobacz również: Peaky Blinders – filmowa kontynuacja potwierdzona!

Peaky Blinders to jedna z najciekawszych propozycji stacji BBC. Ten brytyjski serial rozkochał w sobie widzów przede wszystkim niepowtarzalnym klimatem, a także świetnie dobraną obsadą ze znakomitym Cillianem Murphy’m na czele. Wydaje się pewne, że kolejna odsłona rozpocznie się z hukiem, ponieważ ostatni odcinek piątej serii zakończył się mocnym cliffhangerem – pokazując nam Tommy’ego, który wyglądał jakby był bliski popełnienia samobójstwa po tym, jak jego plan zabójstwa Oswalda Mosleya zakończył się fiaskiem.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?