Pull Rudd w serialu Living with Yourself
Pull Rudd w serialu Living with Yourself

Paul Rudd zagra podwójną rolę w nowym serialu Netflixa

Netflix opublikował właśnie zdjęcia promujące nowy serial komediowy – Living With Yourself . W rolach głównych wystąpi Paul Rudd oraz … Paul Rudd.

Serial opowiada historię Milesa – człowieka zmagającego się z wieloma życiowymi problemami, który nie radzi sobie ani w życiu prywatnym, ani zawodowym. Po zabiegu w spa, który miał zrobić z niego lepszego człowieka, mężczyzna odkrywa, że został zastąpiony udoskonaloną wersją samego siebie. Nietypowy zabieg kosmetyczny zamiast pomóc stać się lepszą osobą, stworzył zupełnie nowego Milesa. Od tej pory mężczyzna musi rywalizować z ulepszoną wersją samego siebie. Musi zawalczyć nie tylko o swoją tożsamość, ale również o żonę Kate oraz karierę.

Poniżej pierwsze zdjęcia z Living With Yourself:

Fot. Netflix

Fot. Netflix

Fot. Netflix

Zobacz także: Demi Lovato w nowej komedii Netflixa

W obsadzie oprócz Paula Rudda zobaczymy również Aisling Bea, wcielającą się w żonę bohatera. Twórcą i showrunnerem produkcji jest Timothy Greenberg. 8-odcinkowy serial ma zadebiutować na platformie Netflix już 18 października.

Źródło: Netflix/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?