Batwoman
Batwoman

Oto pierwsze spojrzenie na Ruby Rose jako Batwoman!

Arrowverse powiększa się o kolejną postać – to już wiemy od pewnego czasu. Teraz możemy zobaczyć Ruby Rose prezentującą się w kostiumie Batwoman:

Batwoman

Fot. Materiały prasowe CW

Batwoman to postać z kart komiksów DC oraz superbohaterskie alter ego Kate Kane, kuzynki Bruce’a Wayne’a. Serial solowy o mścicielce z Gotham City powstaje dla stacji CW i trafić na małe ekrany ma w 2019 roku. Wcześniej, bo już w tym roku, postać ma zadebiutować w cross-overze produkcji należących do Arrowverse.

Zobacz również: Spider-Man: Far From Home – fani chcą, by Tobey Maguire otrzymał cameo!

Rozpoznawalność Ruby Rose przyniósł udział w serialu Orange is The New Black. Australijkę najczęściej spotkać można w kinie akcji, gdyż na koncie ma udział w takich produkcjach jak Resident Evil: Ostatni rozdział, John Wick 2, XxX: Reaktywacja czy zbliżającym się Meg.

Showrunnerką Batwoman będzie Caroline Dries (Pamiętniki wampirów). Realizację całego przedsięwzięcia będzie nadzorować Greg Berlanti, ojciec tzw. Arrowverse, czyli telewizyjnego uniwersum, w którym występują bohaterowie DC Comics.

Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?