Opowieść podręcznej - 5. sezon potwierdzony!
Opowieść podręcznej - 5. sezon potwierdzony!

Opowieść podręcznej powraca z 5. sezonem! Oto zwiastun

Po ponad rocznej przerwie od premiery ostatniego odcinka udało nam się doczekać zwiastuna 5 sezonu Opowieści podręcznej!

Po wydarzeniach z 4. sezonu zwiastun nowych odcinki serialu Opowieść podręcznej zapowiada pełną napięcia walkę pomiędzy June a Sereną. Jeśli do tej pory nie obejrzeliście najnowszych odcinków, koniecznie nadróbcie, gdyż robi się coraz bardziej gęsto! Premiera najbliższego odcinka 14 września.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W czwartym sezonie serialu June (ElisabethMoss), jako przywódczyni rebeliantów, staje do walki z Gileadem. Podejmowane przez nią ryzyko przyniesie jednak nieoczekiwane i niebezpieczne nowe wyzwania. Jej dążenie do wymierzenia sprawiedliwości i zemsty będzie miało na nią olbrzymi wpływ, tak samo jak na relacje, które ceni najbardziej.

Opowieść podręcznej - 4. sezon pobił rekord oglądalności Hulu!

kadr z serialu Opowieść podręcznej, Hulu

W serwisie HBO GO dostępny jest także film dokumentalny Margaret Atwood. Słowo to siła, który przedstawia portret autorki powieści Opowieść podręcznej– niezwykłej kobiety i pisarki Margaret Atwood.

Zobacz również: Project Artemis jednak bez Chrisa Evansa! Kto zagra u boku Scarlett Johansson?


Źródło: YouTube, Hulu / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Opowieść podręcznej

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?