Rowan Atkinson może zagrać jako Adolf Hitler w serialu Peaky Blinders
Rowan Atkinson może zagrać jako Adolf Hitler w serialu Peaky Blinders

Od Jasia Fasoli do Hitlera! Rowan Atkinson w Peaky Blinders?!

Rowan Atkinson, aktor znany przede wszystkim z roli Jasia Fasoli, być może zagra jako Adolf Hitler w 6. sezonie słynnego serialu Netflixa – Peaky Blinders.

Wkrótce po dość długim oczekiwaniu pojawi się szósty sezon Peaky Blinders. Według spekulacji premiera ma odbyć się w 2021 roku, ale niewykluczone, że prace potrwają dłużej, a przez to data zostanie przesunięta na 2022 rok. Jednak ostatnie doniesienia sprawiają, że fani niecierpliwią się znacznie bardziej.

Według plotek z portalu Express UK, brytyjski komik i aktor został obsadzony do roli Adolfa Hitlera w nadchodzącym sezonie serialu Peaky Blinders.

Jest mała iskierka nadziei. Fani spekulują, że Rowan Atkinson może wejść do star-studded show przedstawiającego Birmingham z lat 30.

Zobacz również: QUIZ: Jak dobrze znasz Peaky Blinders?

Ponadto wprowadzenie tej postaci do fabuły serialu byłoby niezwykle ciekawym posunięciem. “Prawdziwy” Oswald Mosley był przyjacielem osławionego dyktatora Adolfa Hitlera. Poza tym spotkał się również z faszystowskim dyktatorem Włoch, Benito Mussolinim. To niektóre z powodów, aby sądzić, że plotki mogą okazać się prawdziwe.

Fani uważają, że przyjaźń między Hitlerem i Mosleyem to powód, dla którego Hitler pojawi się w 6. sezonie. Rowan Atkinson pozostaje preferowanym przez fanów aktorem do obsadzenia tejże roli.

Jednakże, nie ma jeszcze żadnego oficjalnego potwierdzenia doniesień. Raport sugerowany przez Express UK opiera się głównie na odpowiedzi od użytkownika Reddita dotyczącej pojawienia się Hitlera w szóstym sezonie. To trochę mieszanka pasji do filmografii i historii, ale w dużej mierze spekulacji.


Źródło: www.express.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: ITV

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?