Nowy zwiastun 2. sezonu serialu Snowpiercer!
Nowy zwiastun 2. sezonu serialu Snowpiercer!

Nowy zwiastun 2. sezonu serialu Snowpiercer!

Udostępniono zwiastun drugiego sezonu serialu Snowpiercer. Czy drugi sezon dorówna pierwszemu? Premiera już 25 stycznia na platformie Netflix.

Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu Snowpiercer nadchodzi wielkimi krokami. Na tej drodze, jedyne trzynaście dni przed, otrzymaliśmy oficjalny zwiastun produkcji. Drugi sezon serialu będzie się ściśle łączył z wydarzeniami z poprzedniego. W pociągu zapanował chaos względny pokój, chodź o wybuchu kolejnych walk pomiędzy klasami nie jest trudno . Okazuje się jednak, że mieszkańcy Snowpiercera nie są jedynymi ocalałymi. Pan Wilford postanowił upomnieć się o swoje i przejąć kontrolę na utraconą własnością. Nie chce on jednak posiąść jedynie pojazdu, ale także umysły jego mieszkańców. Layton nie podda się bez walki. Czy ostatni ocaleli na Ziemi się nawzajem pozabijają? Czy Ziemię uda się uratować? Odpowiedzi na te pytania poznamy niedługo dzięki drugiemu sezonowi serialu kanału TNT, Snowpiercer. Produkcję udostępnia również Netflix. Pomysł na fabułę został zaczerpnięty z francuskiego komiksu Snowpiercer. Przez wieczny śnieg.

Zobacz również: Snowpiercer – kolejne zdjęcia z 2. sezonu. Jest Sean Bean!

W 1. sezonie serialu wystąpili: Jennifer Connelly (Piękny umysł), Daveed Diggs (The Get DownBlack-ish), Mickey Sumner (Barry Seal: Król przemytu), Susan Park (Ghostbusters: Porgromcy duchów), Benjamin Haigh (Obecność 2), Sasha Frolova (The Interestings), Katie McGuinness (Dirty Filthy Love), Alison Wright (Księgowy), Annalise Basso (Opowieści na dobranoc), Sam Otto (Meduzy), Roberto Urbina (Narcos), Sheila Vand (Operacja Argo) oraz Lena Hall (Wszystkie moje dzieci).


Źródło: YouTube.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?