daredevil born again mecenas she-hulk; white tiger
daredevil born again mecenas she-hulk; white tiger

Nowe fotki z planu Daredevil: Born Again przedstawiają tytułowego bohatera i antagonistę. Jest zaskoczenie?

Cóż, nowy serial to nowe kostiumy. Zarówno Daredevil jak i Bullseye otrzymają nowe kostiumy w nowej, nadchodzącej produkcji MCU.

Nowe zdjęcia z planu zdjęciowego serialu Daredevil: Born Again przynoszą pierwsze spojrzenie na nowe stroje noszone przez tytułowego bohatera i Bullseye’a. Te wizualne zmiany rzucają nowe światło na przyszłe wydarzenia w serialu, budząc podekscytowanie wśród fanów. Analiza tych kostiumów ujawnia subtelne różnice w porównaniu do ich poprzednich wersji widocznych w serialu na platformie Netflix.

Nowe stroje w Daredevil: Born Again

Stroje, które możemy zobaczyć na nowych zdjęciach, wydają się przechodzić pewne zmiany względem ich poprzednich wersji. Nie tylko oddają one ewolucję wizualną postaci, ale również mogą sugerować zmiany w narracji i kierunku, w jakim rozwija się fabuła. To, że kostiumy różnią się od tych, które znamy z poprzednich sezonów, może wskazywać na nowe wyzwania, jakie czekają bohaterów, oraz na ewolucję ich charakterów w trakcie nowej historii.

Więcej o produkcjach ze świata Marvel Studios na Movies Room:

Co wiemy o serialu Daredevil: Born Again?

Daredevil: Born Again to należący do piątej fazy MCU amerykański serial superbohaterski powstający dla platformy Disney+, który ma nawiązywać do serialu Daredevil z lat 2015-2018. Tytuł pierwotnie miał trafić do nas w 2024 roku, lecz przez strajki aktorów i scenarzystów zadebiutuje dopiero w 2025 roku. Produkcja ma mieć osiemnaście odcinków, lecz nie wyklucza się faktu, że może być on skrócony.

W tytułowej roli zobaczymy Charliego Coxa, który zdążył pojawić się jako Matt Murdock/Daredevil w trzech produkcjach MCU. Było to występy w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu oraz serialach Mecenas She-Hulk oraz Echo. Swoje role z netfliksowych produkcji powtórzą Vincent D’Onofrio, Jon Bernthal/Punisher, Deborah Ann Woll i Elden Henson. Ponadto w u ich boku wystąpią Margarita Levieva, Michael Gandolfini, Sandrine Holt, Nikki M. James, Genneya Walton, Clark Johnson, Arty Froushan, i Zabryna Guevara.


Źródło; movieweb.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

Może będzie Born Again a nie jak z Echo ciągnięcie słabizn robienie z Wilsona Fiska słabeusza jeśli się uda to może Punisher, Blade, Nightstalkers, Moon Knight, Deathlok, Wolverine, Cable, Bishop … mówili coś o spin offie z White Tigier ale najpierw niech się uda DD Born Again

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?