Niedługo rozpoczną się zdjęcia do 4. sezonu The Boys!
Niedługo rozpoczną się zdjęcia do 4. sezonu The Boys!

Niedługo rozpoczną się zdjęcia do 4. sezonu The Boys!

Całkiem niedawno dotarła do nas oficjalna wiadomość, o tym, że sezon 4. The Boys rzeczywiście powstanie. Minęły około 3 tygodnie i już dowiadujemy się, że niedługo rozpoczną się prace na planie!

Koniec sezonu 3. The Boys zbliża się wielkimi krokami, ale mamy dla Was dobrą wiadomość! Podczas wywiadu z Collider, Karl Urban – znany jako Rzeźnik w produkcji Amazona – potwierdził, że zdjęcia do 4. sezonu ruszą 22 sierpnia! Możemy więc liczyć na przyszłoroczną premierę kontynuacji!

Tak, chyba 22 sierpnia zaczynamy zdjęcia do 4. sezonu. Więc tak, powracam do roli Rzeźnika i już nie mogę się doczekać. Świetnie się bawię z tą załogą. Pracujemy ciężko, ale jest też miejsce na zabawę. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę, w którym kierunku poprowadzą te postacie po wydarzeniach z finału 3. sezonu.

Niedługo rozpoczną się zdjęcia do 4. sezonu The Boys!

Kadr z serialu The Boys, Amazon Prime Video

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

The Boys jest zabawną, sprytną i dość brutalną satyrą o grupie skorumpowanych superbohaterów oraz samozwańczych obrońcach sprawiedliwości, którzy starają się ich zniszczyć. Serial od Amazon Prime Video, oparty na komiksach o tym samym tytule, stał się wielkim hitem. Jest jedną z najchętniej streamowanych, jak i piraconych produkcji 2020 r. Trzeci sezon hitu Amazon Prime Video zadebiutował 3 czerwca 2022 roku.

Zobacz również: Daredevil, Punisher i inne seriale Marvela na plakatach Disney+!


Źródło: collider.com / ilustracja wprowadzenia: fot. Amazon

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?