taylor sheridan nicle kidman zoe saldana special ops: lioness
taylor sheridan nicle kidman zoe saldana special ops: lioness

Nicole Kidman, Zoe Saldana oraz Taylor Sheridan łączą siły w Special Ops: Lioness

W serialu Special Ops: Lioness nominowanego do Oscara® Taylora Sheridana w rolach głównych występują Zoe Saldaña i laureatka Oscara® Nicole Kidman, które są również producentkami serialu. Na ekranie pojawiają się także Laysla De Oliveira i laureat Oscara® Morgan Freeman. Ten oczekiwany thriller szpiegowski ze znakomitą obsadą będzie dostępny jeszcze w tym roku wyłącznie w serwisie SkyShowtime.

Ujawnione zostały pierwsze zdjęcia i finalny tytuł oczekiwanego thrillera szpiegowskiego Special Ops: Lioness. Serial będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku w nowym serwisie streamingowym SkyShowtime. Za produkcją stoi nominowany do Oscara® Taylor Sheridan (twórca m.in. Yellowstone), a w obsadzie znaleźli się Zoe Saldaña, Nicole Kidman, Laysla De Oliveira, a także Morgan Freeman. Za produkcję serialu odpowiadają studia MTV Entertainment Studios oraz 101 Studios.

O czym opowie serial?

Serial Special Ops: Lioness jest oparty na prawdziwym programie CIA i śledzi losy Cruz Manuelos (De Oliveira), szorstkiej, ale pełnej pasji młodej żołnierki marines, która została zwerbowana do zespołu Lioness Engagement Team, aby pomóc zniszczyć organizację terrorystyczną od wewnątrz. Saldaña wciela się w Joe, szefową stacji programu Lioness, której zadaniem jest szkolenie, zarządzanie i kierowanie tajnymi agentkami.

taylor sheridan nicle kidman zoe saldana special ops: lioness

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Meg 2: The Trench ze zwiastunem! Król drapieżników vs. Jason Statham!

W serialu Special Ops: Lioness występują również Dave Annable, Jill Wagner, LaMonica Garrett, James Jordan, Austin Hébert, Jonah Wharton, Stephanie Nur i Hannah Love Lanier oraz nominowany do nagrody Emmy® Michael Kelly. Producentami serialu są Taylor Sheridan, David C. Glasser, Zoe Saldaña, Nicole Kidman, Ron Burkle, Bob Yari, David Hutkin, Jill Wagner, Geyer Kosinski, Michael Malone i John Hillcoat.

Serial stanowi kolejny tytuł w bogatym dorobku Taylora Sheridana, w którym znajdują się takie głośne produkcje jak 1883, 1923, Mayor of Kingstown, Tulsa King oraz Yellowstone – wszystkie dostępne w serwisie SkyShowtime.

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?