Love never lies
Love never lies

Netflix szykuje nowe reality show! Love Never Lies z polskimi uczestnikami! Mocny zwiastun!

Wszyscy kochamy reality show, prawda? Netflix szykuje kolejne, tym razem polskie. Love Never Lies: Polska już wkrótce. Zobacz poruszający zwiastun!

Znacie reality show, które odbywają się na wyspie, a znajduje się na niej kilka par? Love Never Lies: Polska na pewno Was zainteresuje! Sześć par weźmie udział w nowym reality show stworzonym przez Netflix. Gigant streamingowy weźmie pod lupę te spektakularne związki, a pomoże im przy tym Eye Detect – wykrywacz kłamstw, którego nie da się oszukać. Pary, będą mogły wygrać sporą ilość pieniędzy. Dodatkowo, będą poddawani specjalnym pokusom, którym niejedna osoby nie mogłaby się oprzeć! Premiera już 25 stycznia!

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy Love Never Lies Polska za każde kłamstwo stracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. Program wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera.

Zobacz również: Nieśmiertelna seria After powraca! Oto zwiastun do piątej części!

Love never lise

fot. Netflix


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z zapowiedzi Love Never Lies: Polska

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?