Netflix ogłasza 2. sezon Squid Game i zapowiada nową rundę gier!
Netflix ogłasza 2. sezon Squid Game i zapowiada nową rundę gier!

Netflix ogłasza 2. sezon Squid Game i zapowiada nową rundę gier!

Netflix długo się wstrzymywał, ale to już pewne! Powstanie 2. sezon Squid Game. Serwis opublikował specjalny oficjalny komunikat oraz list od twórcy serialu Hwang Dong-Hyuka, który uchyla rąbka tajemnicy o nowych odcinkach.

Netflix zamieścił dzisiaj na wszystkich swoich kanałach komunikacji w Internecie bardzo ważną wiadomość dla fanów serialu z Korei Południowej. Za pomocą krótkiego wideo i nawiązania do gry Czerwone-Zielone, streamingowy gigant potwierdził w nim już oficjalnie, że powstanie 2. sezon Squid Game.

Netflix oficjalnie ogłasza 2. sezon Squid Game

Informacja o tym, że powstanie kontynuacja największego przeboju Netflixa nie jest wielką sensacją, bo od miesięcy opowiadają o nim w wywiadach koreańscy twórcy. Jednak zapewne dopiero teraz dopięto wszystkie szczegóły umowy i Netflix mógł z całkowitą pewnością zapowiedzieć nowe odcinki Squid Game.

List od twórcy. Powroty, nowe gry i nowa “postać”

Co ważne, komunikat nie kończy się na samym stwierdzeniu, że powstanie drugi sezon. Dołączono również krótką wiadomość od reżysera, scenarzysty i producenta Squid Game. Hwang Dong-Hyuk ujawnia w nim kilka informacji o postaciach, które zobaczymy w kontynuacji.  Na pewno powróci główny bohater Gi-hun oraz Lider, czyli zamaskowany kierownik rozgrywek. Co ciekawe, zagadką ma pozostać informacja o powrocie tajemniczego mężczyzny w garniturze, który za pomocą gry ddakji rekrutował uczestników gry w kalmara. Twórca serialu ogłosił również, że w odcinkach pojawi się nowa “postać”. Będzie nią Cheol-su, chłopak Young-hee, czyli lalki z gry Czerwone-Zielone. Ponadto potwierdzono, że nadchodzi “całkiem nowa runda” gier.

Nadchodzi całkiem nowa runda!

Stworzenie w zeszłym roku pierwszego sezonu Squid Game zajęło dwanaście lat.  Ale tylko dwunastu dni potrzebował Squid Game, by stać się najpopularniejszym serialem Netflixa w historii.

Jako producent, reżyser i scenarzysta Squid Game chciałbym głośno podziękować fanom z całego świata. Dziękuję, że oglądaliście i pokochaliście nasz serial.

Gi-hun powróci. Lider powróci. Drugi sezon nadchodzi. Mężczyzna w garniturze z ddakji może wróci. Przedstawimy Wam również Cheol-su, chłopaka Young-hee.

Dołączcie jeszcze raz na całkiem nową rundę.


Squid Game to nie tylko największy hit Netflixa w 2021 roku, ale i serial bijący rekordy popularności wszech czasów na platformie streamingowej. Produkcja z Korei Południowej pojawiła się na Netflix 17 września. Prezentuje ona historię kilku pogrążonych w długach mieszkańców Korei i zarazem uczestników sekretnego turnieju, którego nagrodą główną jest 45,6 miliarda wonów. Zawodnicy w każdej z rund muszą zmierzyć się z tradycyjnymi podwórkowymi grami z dzieciństwa, a każdy najmniejszy błąd jest śmiertelny w skutkach. Pierwszy sezon składa się z dziewięciu odcinków trwających około godziny czasu. Na naszym portalu otrzymał on wysoką ocenę 95/100.

Zobacz również: Filmy i seriale podobne do Squid Game z Netflix

Twórcą serialu jest Hwang Dong-hyuk. W głównych rolach pojawiają się Jung Jae-Lee, Park Hae-Soo, Sung-tae Heo, Ha-joon Wi, Yeong-su Oh, Anupam Tripathi i Hoyeon Jung.

Netflix nie ogłosił jeszcze daty premiery nowego sezonu.

squid game quiz sezon 1

fot. materiały prasowe


źródło: twitter/netflix / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?