Naomi Watts prequel Gra o Tron
Naomi Watts prequel Gra o Tron

Naomi Watts na zdjęciach z anulowanego prequela Gry o tron – Bloodmoon

Jak mógł wyglądać anulowany serial Bloodmoon z Naomi Watts? Do sieci wyciekły testowe zdjęcia z pilotowego odcinka prequela Gry o Tron.

Bloodmoon miał rozgrywać się tysiące lat przez wydarzeniami w Grze o tron, a historia miała się skoncentrować w głównej mierze na pierwszym kontakcie człowieka z Białymi Wędrowcami. Sytuacja była na tyle poważna, że w roku 2019 zrealizowano nawet pilotowy odcinek S.J. Clarkson – mający przedstawiać wesele członków rodu Starków i Casterly – na który wydano 30 milionów dolarów. Zrezygnowano jednak z zamawiania reszty epizodów, a Naomi Watts otrzymała mailową informację o zamknięciu tematu. Oprócz niej, w serialu mieli występować też przede wszystkim Josh Whitehouse, Naomi Ackie, Denise Gough, a także Jamie Campbell Bower. Showrunnerką miała być Jane Goldman. Cóż, przynajmniej ostatnio wyciekły zdjęcia z produkcji.

Naomi Watts na zdjęciach z Bloodmoon | Gra o Tron

 

Naomi Watts to jedna z bardziej uznanych aktorek swojego pokolenia. Dwukrotnie nominowana do Oscara artystka ma na koncie współprace z Davidem Lynchem, Woodym Allenem czy Alejandro Gonzálezem Iñárritu i w dalszym ciągu cieszy się zaufaniem filmowców z całego świata. Niespełna dwa lata temu na przykład zagrała główną rolę w Infinite Storm Małgorzaty Szumowskiej, gdzie wcieliła się w kobietę, która zdecydowała się na samotną wspinaczkę na Górę Waszyngtona. Jak widać, projekty nawet z takimi gwiazdami bywają anulowane, a aktorce ostatecznie nie dane było uratować projektu poszerzającego uniwersum George’a R.R. Martina.

Może Watts nie uświadczymy już w tym świecie, natomiast obecnie czekamy na drugą odsłonę Rodu smoka. Premiera już latem, a starcie pomiędzy gotowymi do walki stronnictwami zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Wieści ze świata seriali na Movies Room:

Nie żyje gwiazda serii Rocky i The Mandalorian. Carl Weathers miał 76 lat

Netflix pokazał zdjęcia oraz scenę z 2. sezonu Squid Game

Przygotuj się na nowości w Netflix! Spora ilość nowych tytułów zapowiedzianych na 2024 rok

Matt Murdock znalazł drugą połówkę? Szokujące zdjęcie z planu filmowego Daredevil: Born Again!

YouTuber z Kanału Zero Stanowskiego parodiuje serial 1670! Szykujcie się na solidną dawkę cringe’u

Źródło: westerosies

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?