Świat Według Kiepskich
Świat Według Kiepskich

Nadeszła wiekopomna chwila. Świat według Kiepskich powraca z finałowym sezonem

Świat według Kiepskich powraca już dziś z finałowym sezonem! Niestety kultowy, polski sitcom zakończy się po ponad dwudziestoletniej emisji. Już dziś o 21:40 możemy oglądać pierwszy odcinek ostatniego sezonu.

Jak wiemy – Świat według Kiepskich to niezapomniany serial komediowy, w którym mogliśmy oglądać takie gwiazdy polskiego aktorstwa jak Andrzej Grabowski czy Marzena Kipiel-Sztuka. Niestety decyzja Polsatu była nieunikniona, między innymi z powodu śmierci Ryszarda Kotysa, który wcielał się w Ryszarda Kotysa oraz Dariusza Gnatowskiego czyli serialowego Arnolda Boczka.

QUIZ: Polskie seriale – rozpoznaj je po kadrze! Część 2

Fot. kadr z serialu Świat według Kiepskich

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Niemniej, finał trzeba zakończyć z pompą. Co wydarzy się w ostatnim sezonie najdłużej emitowanego serialu Polsatu? Jak donosi serwis Interia, będziemy mogli zobaczyć remont kultowej toalety, dostaniemy odpowiedź na pytanie – Czy Halinka wymieni Ferdka na kogoś lepszego czy też co zrobi Ferdek, gdy pozbawi się go telewizora. Co więcej? Fani będą mogli usłyszeć głos zmarłego Ryszarda Kotysa, gdyż ekipa zdążyła nagrać jego kwestie dialogowe. Niestety Renata Pałys (serialowa Helena Paździoch) potwierdziła, że Świat według Kiepskich nie doczeka się specjalnego odcinka pożegnalnego.

Zobacz również: Świat według Kiepskich – ile wypito Mocnego Fulla, zawały Paździocha i inne zaskakujące statystyki fanatyka sitcomu!


Źródło: swiatseriali.interia.pl / ilustracja wprowadzenia: fot. Polsat

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?