Moon Knight
Moon Knight

Moon Knight – Marc Spector, Moon Knight i Mr. Knight! Trzy wcielenia nowego bohatera MCU na świeżych plakatach!

Odliczanie do premiery Moon Knight można już zacząć! Serial zobaczymy już za trzy tygodnie, więc fajnie byłoby trochę bardziej zagłębić się w klimat nadchodzącej produkcji. Przyszła ku temu kolejna okazja, bo Marvel zaprezentował nam nowe plakaty Marca Spectora w jego trzech wcieleniach, jakie będziemy mogli zobaczyć w serialu!

Marvel opublikował nowe ze plakaty zbliżającego się Moon Knight! Możemy na nich zobaczyć trzy wcielenia Marca Spectora, granego przez Oscara Issaca. Prezentują się one naprawdę klimatycznie i w fajny sposób pokazują nierozłączność osobowości Moon Knighta. A co wy sądzicie o nowych plakatach? Podzielcie się z nami swoją opinią!

Moon Knight

Fot. Marvel

Moon Knight

Fot. Marvel

Moon Knight

Fot. Marvel

Zobacz również: Moon Knight – nowy materiał promocyjny z masą wcześniej niewidzianych scen!

Moon Knight to drugi serial na Disney+, który został zapowiedziany na D23. Bohaterem jest Marc Spector – były najemnik, który został uratowany przed śmiercią na egipskiej pustyni i obdarzony nadludzkimi mocami boga Chonsu. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych przywdziewa kostium tytułowego Moon Knighta, który nie jest jedynym alter-ego Spectora. Jego moc zależy od fazy Księżyca. Postać ta często przez swoją brutalność porównywana jest do Batmana.

Produkcja będzie tworzona przez Jeremy’ego Slatera. Wśród jego dzieł można zauważyć wątpliwej jakości Fantastyczną Czwórkę, ale również świetnie przyjęte The Umbrella Academy. Był on twórcą całego serialu i odpowiadał w dużej mierze za jego sukces. To więc autor, którego produkcje prezentują zaskakująco różnorodny poziom. W końcu oprócz dwóch wyżej wspomnianych pracował on również przy netflixowym Notatniku śmierci jak i Egzorcyście od FOX.


Źródło: Marvel Entertainment/ Ilustracja wprowadzenia: Marvel Entertainment

Od wielu lat zapalony gracz, fan anime, pasjonat kina i literatury.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?