moon knight zwiastun foto hd
moon knight zwiastun foto hd

Moon Knight – zobacz pierwszy fragment serialu!

Już za niecałe dwa tygodnie Moon Knight będzie miał swoją oficjalną premierę! Na materiały promujące nie mogliśmy narzekać. W nasze ręce wpadło kilka świetnych plakatów oraz bardzo klimatyczne zwiastuny. Jednak to nie koniec! Marvel aby jeszcze bardziej wprowadzić nas w klimat ich nowego serialu udostępnił pierwszy klip z tej produkcji!

Moon Knight już niedługo pojawi się na Disney+. Jednak dla niecierpliwych nadarzyła się dziś okazja aby nieco zaspokoić swoje żądze. Marvel udostępnił pierwszy klip z serialu.

Moon Knight

Kadr z serialu Moon Knight

Klip wygląda niezwykle klimatycznie. Gra światłem, napięcie, koncept. Wszystko trafia w punkt. To co możemy w nim zobaczyć bardzo zaostrza apetyt na zbliżający się seans!

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina🏆

Moon Knight to drugi serial na Disney+, który został zapowiedziany na D23. Bohaterem jest Marc Spector – były najemnik, który został uratowany przed śmiercią na egipskiej pustyni i obdarzony nadludzkimi mocami boga Chonsu. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych przywdziewa kostium tytułowego Moon Knighta, który nie jest jedynym alter-ego Spectora. Jego moc zależy od fazy Księżyca. Postać ta często przez swoją brutalność porównywana jest do Batmana.

Zobacz rówenież: Madame Web – gwiazda Euforii dołączyła do obsady filmu Sony Pictures!

Produkcja będzie tworzona przez Jeremy’ego Slatera. Wśród jego dzieł można zauważyć wątpliwej jakości Fantastyczną Czwórkę, ale również świetnie przyjęte The Umbrella Academy. Był on twórcą całego serialu i odpowiadał w dużej mierze za jego sukces. To więc autor, którego produkcje prezentują zaskakująco różnorodny poziom. W końcu oprócz dwóch wyżej wspomnianych pracował on również przy netflixowym Notatniku śmierci jak i Egzorcyście od FOX.

Klip z serialu Moon Knight


Źródło: Marvel, Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Moon Knight

Od wielu lat zapalony gracz, fan anime, pasjonat kina i literatury.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?