Misiek the bear
Misiek the bear

Misiek powraca z 2. sezonem! Zobacz ciekawą zapowiedź

Misiek to jeden z hitowych seriali od STAR, który możemy oglądać na Disney+. Serial powróci z drugim sezonem już w czerwcu.

FX (którzy należą do Hulu) opublikowali krótką, lecz treściwą, zapowiedź serialu Misiek. Produkcja otrzymała niezwykle dobre opinie (nawet u nas) więc pewnym było, że wróci z kontynuacją. Wiemy, że pojawi się ona w czerwcu tego roku, niestety nie wiemy czy na pewno zobaczymy ją w tym samym czasie w Polsce, gdyż wiadomo jak to jest z zagranicznymi premierami. Bądźmy jednak dobrej myśli.

Zobacz również: Blade może opóźnić się z premierą? Mahershala Ali domaga się zmian w scenariuszu

Misiek to historia o jedzeniu, rodzinie, ciężkiej pracy, pięknie poczucia obowiązku oraz o bolesnych ludzkich potknięciach. Carmy walczy o przemianę zarówno The Original Beef of Chicagoland, jak i samego siebie, jednocześnie pracując na ostrzu noża z ludźmi, którzy ostatecznie stają się jego rodziną z wyboru.

Oprócz White’aw półgodzinnych odcinkach serialu komediowego występują Ebon Moss-Bachrach (jako Richard „Richie” Jerimovich), Ayo Edebiri (jako Sydney Adamu), Abby Elliott (jako Natalie „Sugar” Berzatto), Lionel Boyce (jako Marcus), Liza Colón-Zayas (jako Tina), Edwin Lee Gibson (jako Abraheim) i Matty Matheson (jako Neil Fak).

Misiek został stworzony przez Christophera Storera (Ramy, Ósma klasa), który jest również producentem wykonawczym obok Joanny Calo (BoJack Horseman, Poplątana), Hiro Muraia (AtlantaStacja jedenasta) i Nate’a Mattesona (Stacja jedenastaThe Choe Show) z Super Frog oraz Josha Seniora. Tyson Bidner (Ramy) również pełni rolę producenta, a Matty Matheson jest współproducentem. Seria jest produkowana przez FX Productions i została wznowiona na drugi sezon.

Misiek

THE BEAR — Pictured: (l-r) Jeremy Allen White as Carmen ‘Carmy’ Berzatto, Lionel Boyce as Marcus, Ebon Moss-Bachrach as Richard ‘Richie’ Jerimovich. CR: FX


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?