marvel
marvel

Marvel zdradził planowaną premierę Secret Invasion? Wiemy w jakiej kolejności pojawią się seriale?!

Okazuje się, że Secret Invasion, które jest ogromną tajemnicą, zobaczymy dopiero przed Czarną Panterą. Marvel (prawdopodobnie) zdradził przybliżoną premierę serialu.

Chociaż do premiery zarówno Secret Invasion jak i Czarnej Pantery 2 zostało bardzo dużo czasu, to przynajmniej (prawdopodobnie) wiemy mniej więcej kiedy odbędzie się premiera. Gdy Marvel wszystkie premiery kinowe na 2022 r. ustalił, ich projekty streamingowe pozostają wciąż tajemnicą. Wiemy, że najszybciej zobaczymy Moon Knight, lecz co z pozostałymi serialami?

Jak wynika z informacji uzyskanych i przetłumaczonych przez The Cosmic Circus według japońskiego oddziału Marvela, Secret Invasion ma pojawić się na Disney+ w 2022 roku. Jest to związane z kampanią „Marvel Studios’ Hero Day” rozpoczętą przez Marvel Studios Japan 16 stycznia, która wykorzystuje slogan (w przybliżonym tłumaczeniu) „Nowe projekty jeden po drugim. Wszechświat rozszerzy się jeszcze bardziej”. Wykorzystano bardzo dziwny zabieg, gdyż niby wszystkie projekty jeden, po drugim, lecz Secret Invasion, jest jedynym projektem, który ma podpis “wkrótce na Disney+”.

Marvel

Dodatkowo, daje nam to nowe spojrzenie, na nadchodzące premiery Marvela. She-Hulk, I Am Groot oraz drugi sezon What If…? otrzymamy na przełomie maj-lipiec, a Ms. Marvel dopiero w wakacje. Secret Invasion natomiast, możemy spodziewać się we wrześniu, bądź w październiku.

Zobacz również: Supersamiec – Jonah Hill z nietypowym pomysłem na sequel!

Secret Invasion (Tajna Inwazja) to zapowiedziany przez Marvel Studios amerykański serial, który ma być produkcją oryginalną platformy Disney+ i adaptacją komiksowego crossoveru o tym samym tytule przedstawiającego wieloletnią infiltrację Ziemi przez kosmiczną rasę zmiennokształtnych Skrulli, co potwierdza opis na oficjalnej stronie Disney+. Produkcja, do której zdjęcia rozpoczęto we wrześniu 2021 roku stanowi element tzw. 4. Fazy MCU i ma pełnić funkcję bezpośredniego sequela filmu Kapitan Marvel i Spider-Man: Daleko od domu. W serialu wystąpią Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Ben Mendhelson jako Talos. Ponadto w niepotwierdzonych jeszcze rolach pojawią się Emilia Clarke, Olivia Colman, Kingsley Ben-Adir, Killian Scott, Christopher McDonald i Noel Fisher. Potwierdzono również, że część odcinków wyreżyserują Thomas Bezucha i Ali Selim. Twórcą serialu jest Kyle Bradstreet (Stacja Berlin, Mr. Robot).

Pierwszy sezon ma składać się z 6. odcinków i najprawdopodobniej zadebiutuje już w 2022 roku.


Źródło: TheDirect.com/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?