QUIZ: Seriale HBO 2020 - rozpoznasz je po kadrze? Mark Ruffalo
QUIZ: Seriale HBO 2020 - rozpoznasz je po kadrze? Mark Ruffalo

Mark Ruffalo i Lili Reinhart gwiazdami rodzinnego komediodramatu

Mark Ruffalo i Lili Reinhart zagrają główne role w serialu Hal & Harper. Projekt opisywany jest jako rodzinny komediodramat.

Nie tylko Mark Ruffalo (Avengers: Koniec gry) i Lili Reinhart (Riverdale). W serialu zagrają także: Cooper Raiff (Taniec młodości), który odpowiedzialny jest również za jego reżyserię i scenariusz, Addison Timlin (Blackout) oraz Havana Rose Liu (No Exit).

Fot: The CW; Cole Sprouse i Lili Reinhart w serialu Riverdale

Zobacz również: Cillian Murphy wybrał swój ulubiony film Christophera Nolana. To tytuł, w którym nie zagrał

Co wiemy o Hal & Harper?

Nie ma oficjalnych szczegółów na temat fabuły serialu, poza tym, że będzie komediowym dramatem rodzinnym. Cooper Raiff opowiedział o Hal & Harper, jako o projekcie z pasją, nad którym pracował od lat. Podczas wywiadu z 2020 roku, związanego z jego przełomowym pierwszym filmem fabularnym Shithouse, którego premiera odbyła się na Sundance, powiedział, że Hal & Harper podąża za dwójką rodzeństwa i samotnym ojcem, który sprawia, że ​​dorastają zbyt szybko. Zakłada się, że Reinhart i Raiff wcielą się w tytułowe rodzeństwo, zaś Ruffalo zagra ich ojca. Mówi się również, że Timlin i Liu wcielą się kolejno w postacie Audrey i Abby.

Zobacz również: Mark Ruffalo poczuł się niezręcznie podczas recastu Hulka


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu To wiem na pewno

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?