Krwawe Wybrzeże
Krwawe Wybrzeże

Mamy zwiastun nowego francuskiego serialu pt. Krwawe wybrzeże! Poznajcie świat gangsterów

Premiera nowego francuskiego serialu pt. Krwawe wybrzeże już niebawem! Będziecie oglądać? Zobaczcie zwiastun.

Krwawe Wybrzeże to francuski serial Netflixa w reżyserii Oliviera Marchala. Jest on najbardziej znany z dobrze ocenianego filmu 36 z 2004 roku z Gerardem Depardieu w roli głównej. W tej produkcji ponownie oscyluje pomiędzy gatunkami akcji, thrillera i mocnego kryminału, w czym — jak widzimy po jego osiągnięciach — czuje się jak ryba w wodzie. Oficjalny zwiastun pokazuje, że stara się czerpać z każdego gatunku to, co najlepsze. Serial będzie liczył sześć odcinków.

Krwawe Wybrzeże

Krwawe Wybrzeże

Zobacz również: Śnieżne bractwo z oficjalnym polskim zwiastunem!

Krwawe Wybrzeże — zwiastun

Krwawe Wybrzeże — opis fabuły

Grupa policjantów stosujących nietypowe metody rusza w pościg za niebezpiecznym przestępcą, aby uchronić Marsylię przed rozlewem krwi.

W obsadzie serialu platformy streamingowej Netflix są Florence Thomassin, Nicolas Duvauchelle, Olivier Barthelemy, Tewfik Jallab, Samir Boitard, Idir Azougli, Jeanne Goursaud oraz Lani Sogoyou.

Krwawe Wybrzeże — premiera w serwisie Netflix na całym świecie (w tym w Polsce) zaplanowana jest na 6 grudnia 2023 roku.

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?