The Walking Dead: Dead City
The Walking Dead: Dead City

Maggie i Negan opracowują plan w teaserze 3. odcinka The Walking Dead: Dead City!

Zobaczcie najnowszy teaser 3. odcinka serialu The Walking Dead: Dead City. Zapowiadają się emocjonujące wydarzenia!

W oficjalnym opisie 3. odcinka  The Walking Dead: Dead City możemy przeczytać, że podczas opracowywania strategii przez Maggie (Lauren Cohan) i Negana (Jeffrey Dean Morgan) ujawniają się mroczne instynkty. Z kolei Armstrong (Gaius Charles) jest testowany, a Ginny (Mahina Napoleon) wyrusza w śmiałą podróż.

Dostaliśmy również nowy teaser nadchodzącego odcinka, którego tytuł brzmi People Are a Resource (pol. Ludzie są zasobami). Jest to nawiązanie do filozofii Zbawców z The Walking Dead. Oprócz tego, że główni bohaterowie wraz z sojusznikami opracowują plan zaatakowania grupy Chorwata, widzimy też samego złoczyńcę (Zeljko Ivanek), który stworzył arenę do walk z zombie.

Zobaczcie teaser poniżej!

The Walking Dead: Dead City

The Walking Dead: Dead City

The Walking Dead: Dead City — teaser 3. odcinka

Zobacz również: Ben Affleck widziany na planie Deadpool 3? Aktor powróci jako wariant Daredevila?

The Walking Dead: Dead City – fabuła

Bohaterowie trafią do postapokaliptycznego Manhattanu, który jest od dawna odcięty od stałego lądu. Rozpadające się miasto jest pełne umarłych i mieszkańców, którzy uczynili Nowy Jork swoim własnym światem pełnym anarchii, niebezpieczeństw, piękna i terroru. Podczas pobytu w mieście Maggie i Negan spotykają rodowitych nowojorczyków, uciekają przed szeryfem ze skomplikowaną przeszłością, ścigającego okrytego złą sławą zabójcę. Ale gdy duet zagłębia się w otchłanie miasta opanowanego przez szwendaczy staje się jasne, że traumy z ich burzliwej przeszłości mogą okazać się równie wielkim zagrożeniem, jak niebezpieczeństwa teraźniejszości.

The Walking Dead: Dead City – premiera 3. odcinka 2 lipca na amerykańskim kanale AMC.

 


Źródło: YouTube / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?