Luke Skywalker
Luke Skywalker

Luke Skywalker z własnym serialem? Lucasfilm ma to w planach!

Nowa i trudna do uwierzenia plotka informuje nas, że Wojownik Jedi ma wstępne plany otrzymania własnej serii na Disney +!

Minął prawie tydzień od finału drugiego sezonu The Mandalorian, a fani wciąż przeżywają niespodziewany powrót Marka Hamilla jako Luke’a Skywalkera. Pojawiwszy się w ostatnich minutach rozdziału 16, Wojownik Jedi pokonał żołnierzy Gideona i zabrał Grogu od Dina, w celu wyszkolenia małego bohatera.

Według plotki z FandomWire, Lucasfilm jest na bardzo wczesnym etapie tworzenia serii Luke Skywalker dla Disney +. Witryna twierdzi, że nie jest pewna, czy Mark Hamill powróci z pomocą technologii odmłodzenia go, ale zauważa także, że w tej roli mówi się o występie Sebastiana Stana (Falcon i Zimowy żołnierz).

Luke i Grogu

Na pewno dla fanów była by to nie lada gratka! Perspektywa zagrania młodego Luke’a i trenowania Grogu przez Stana jest kusząca, ale nie jest czymś, czego możemy być pewni. Jest to jednak do przemyślenia i fajnie byłoby zobaczyć taką produkcję. Brzmi to naprawdę niewiarygodnie, i czy twórcy postanowią podjąć się próby stworzenia serialu o Luke’u, zobaczymy zapewne w 2021 roku!

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek był emitowany 18 grudnia.


Źródło: twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian 

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?