Lombard. Życie pod zastaw – powstanie trzeci sezon serialu TV Puls

Telewizja Puls i Studio A (spółka zależna ATM GRUPA) podjęły decyzję o kontynuacji serialu Lombard. Życie pod zastaw. Drugi sezon, emitowany w TV Puls od lutego br., odnotował średni wynik prawie 15% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T). Serial zdobył ogromne uznanie widzów, którzy przyznali mu Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018. Premiera trzeciego sezonu zaplanowana jest na jesień tego roku.

Serial Lombard. Życie pod zastaw okazał się hitem TV Puls: produkcja zdobyła Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny” i notuje stały wzrost oglądalności. Premierowe odcinki sezonu drugiego osiągnęły bardzo dobre wyniki na średnim poziomie.

Telewizja Puls i Studio A przystępują do prac nad trzecim sezonem, którego premiera w TV Puls zaplanowana jest na jesień 2018 roku. 

Fot. kadr z youtube [Lombard. Życie pod zastaw”. Zbigniew Buczkowski o sukcesie serialu TV Puls i produkcjach sprzed lat]

Zobacz również: Koniec Roseanne – ABC kasuje serial po rasistowskim żarcie gwiazdy produkcji!

Serial Lombard. Życie pod zastaw to unikalna produkcja, której  dynamiczny, kolorowy i pełen emocji scenariusz oraz jego bohaterowie bardzo się spodobali widzom TV Puls. Popularność serialu rośnie, od początku mocno go wspieraliśmy merytorycznie i promocyjnie. Cieszymy się, że wraz ze Studiem A zaprezentujemy już tej jesieni nowe odcinki – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Jednym z baczniej śledzonych i komentowanych przez widzów wątków jest relacja między Andżelą i Mariuszem. Ich role grają Dominika Skoczylas i Michał Chorosiński.

 W sezonie trzecim widzowie TV Puls zobaczą dalsze losy głównych bohaterów: nieoczekiwany zwrot w życiu Mariusza (Michał Chorosiński), perypetie Adka (Mateusz Murański), który zmierzy się z nowym wyzwaniem, a także miłosne rozterki Marty i Lolka (Agata Szafrańska i Jerzy Górski). Nie zabraknie Andżeli (Dominika Skoczylas), która będzie starała ułożyć sobie życie po rozstaniu z Cezarym, w lombardzie nadal częstym gościem będzie Ziutek (Henryk Gołębiewski). Nad wszystkimi będzie czuwał niezastąpiony Kazimierz, grany przez Zbigniewa Buczkowskiego. Pojawią się również nowe postaci.

Obecnie w TV Puls można oglądać emisje powtórkowe sezonu 2, którego ostatni odcinek miał premierę 9 maja.

Źródło: materiały prasowe/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?