The Terminal List / Chris Pratt
The Terminal List / Chris Pratt

Lista śmierci otrzyma od Amazona 2. sezon oraz prequel. Chris Pratt i Taylor Kitsch na pokładzie projektów

Lista śmierci ewidentnie znajduje się na pierwszym planie Amazona, jako że nie tylko szykują kontynuację losów Reece’a, ale planują także opisać jego przeszłość.

Bardzo popularna produkcja dostanie w sumie dwa rozgałęzienia. Na początek oczywiście ta tradycyjna, skupiona na dalszych losach postaci Pratta. Poza drugim sezon Listy śmierci, wejść ma także niemający jeszcze tytułu prequel z Benem Edwardsem w roli głównej, którego oczywiście zagra ponownie Taylor Kitsch.

Lista śmierci

Kadr z serialu Lista śmierci

Zobacz również: The Mandalorian z efektownymi plakatami bohaterów 3. sezonu!

Bohaterem produkcji jest James Reece, członek Navy SEALs, którego pluton wpada w zasadzkę w trakcie tajnej misji. Przeżywa tylko Reece. Żołnierz wraca do domu, do swojej rodziny, ze sprzecznymi wspomnieniami wydarzenia i pytaniami o swoją winę. Jednak gdy na jaw wychodzą nowe dowody, bohater odkrywa, że ​​mroczne siły działają przeciwko niemu, zagrażając nie tylko jego życiu, ale także życiu tych, których kocha.

W obsadzie Listy śmierci są między innymi Chris Pratt jako James Reece, Taylor Kitsch jako Ben Edwards, Constance Wu jako Katie Buranek, Jeanne Tripplehorn jako Lorraine Hartley, Riley Keough jako Lauren Reece, Patrick Schwarzenegger jako Donny Mitchell i Arlo Mertz jako Lucy Reece.

Lista śmierci — premiera serialu na platformie Amazon Prime Video 1 lipca.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?