The Walking Dead: Dead City
The Walking Dead: Dead City

Lauren Cohen i Jeffrey Dean Morgan na nowych zdjęciach The Walking Dead: Dead City

The Walking Dead: Dead City czyli spin-off kultowego serialu o Zombiakach nadchodzi. Tak będą prezentować się Lauren Cohen i Jeffrey Dean Morgan.

Jak wiemy, uniwersum The Walking Dead będzie się rozrastać. Po zakończeniu 11 sezonu otrzymamy między innymi spin-off o podtytule Dead City, w którym wystąpią Lauren Cohen i Jeffrey Dean Morgan, a jego premiera odbędzie się już w 2023 roku. Podczas New York Comic Con udostępniono pierwsze screeny z nadchodzącego serialu, na których możemy zobaczyć Maggie Rhee i Negana Smitha. Premiera planowana jest na kwiecień 2023 roku.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Podczas podcastu Variety’s Strictly Business, Dan McDermott przedstawił pierwsze informacje na temat serialu:

Akcja zostanie osadzona na Manhattanie, który 12 lat temu został przejęty przez żywe trupyWładze USA zdecydowały wysadzić wszystkie mosty oraz tunele, a całość wyspy została pozostawiona szwędaczom. Teraz minęło już te 12 lat.

Dodatkowo ujawniono, że po Manhattanie krąży horda, która liczy miliony zombiaków. Przez to, wszyscy pozostali przy życiu mieszkańcy, muszą poruszać się na linkach rozwieszonych po na dachach budynków.

Serial skupi się na interesującym duecie – Negan i Maggie. Dwójka ta z nieznanych nam powodów trafi aż na Manhattan. Jeffrey Dean Morgan oraz Lauren Cohan powrócą do swoich ról w 2023 roku!

Zobacz również: The Walking Dead – oceniamy pierwszy odcinek finałowego sezonu 11c!


Źródło: collider.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?