wiedźmin robert makłowicz
wiedźmin robert makłowicz

Kto zamiast Henry’ego Cavilla? Robert Makłowicz to idealny wybór

Fani Wiedźmina postanowili, że Henry Cavill musi otrzymać idealny recast. Liam Hemsworth nie sprostał oczekiwaniom, lecz Robert Makłowicz? To idealna osoba. Powstała nawet petycja, by najsłynniejszy, polski kucharz zagrał Geralta.

Klub Komediowy stworzył specjalną petycję, która ma na celu wykonać recast odnośnie Wiedźmina. Jak dobrze wiemy, Henry Cavill opuścił obsadę serialu Netflixa i zastąpić ma go Liam Hemsworth. Polacy chcą kogoś innego. Owa, wcześniej wspomniana, petycja ma na celu obsadzić w roli Białego Wilka… Roberta Makłowicza. Klub Komediowy twierdzi, że to właśnie Robert Makłowicz powinien zagrać ów bohatera prozy Sapkowskiego. W opisie petycji czytamy:

Liam Sriam! Tylko Robert Makłowicz jest w stanie w godny sposób przejąć rolę Geralta z Rivii po Henrym Cavillu! Nie spoczniemy póki Netflix nie wysłucha naszej prośby i nie zmieni swojej decyzji dotyczącej obsadzenia tej roli. Jesteśmy w stanie bojkotować Netflixa i przerzucić się na Polsat Box (tak! jesteśmy tak bardzo zdeterminowani!). Podpisz petycję jeżeli też jesteś fanem przygód najwspanialszego bohatera zrodzonego w XX wieku (czyli Pana Roberta) i popularnego Wieśka.

Podpisano,

Załoga Klubu Komediowego

Co więcej, twórcy uzyskali już 720 podpisów. Cytując R.A.U., zapewne Geralt chciałby Żyć jak Makłowicz

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Trzeci sezon serialu fantasy Wiedźmin, którego gwiazdą będzie jeszcze Henry Cavill, zadebiutuje na Netflix dopiero w połowie 2023 roku. Wcześniej, 25 grudnia 2022 roku do biblioteki streamingowego giganta trafi miniserial Wiedźmin: Rodowód krwi, który będzie prequelem głównej serii. Data premiery czwartego sezonu serialu adaptującego powieści Andrzeja Sapkowskiego nie została jeszcze ujawniona. Zgodnie z zamiarami twórców, serial łącznie składać ma się z siedmiu sezonów.

Zobacz również: Afroamerykańska cosplayerka jako Wiedźmin Geralt! Zobacz niesamowity cosplay!

wiedźmin henry cavill sezon 3

fot. materiały prasowe


Źródło: kultura.gazeta.pl / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?