Królowa/Andrzej Seweryn/Netflix
Królowa/Andrzej Seweryn/Netflix

Królowa i jej garderoba – jak w niej wygląda? Nowe wideo zza kulis!

Netflix udostępnił nowe wideo zza kulis serialu Królowa. Możemy w nim posłuchać wypowiedzi twórców serialu, w tym samego Andrzeja Seweryna.

Jak wiemy, Królowa wywołała wielki szum w Internecie. Niemniej, serial stał się wielkim hitem Netflixa. Teraz twórcy udostępnili nowe wideo zza kulis serialu, w którym możemy posłuchać wypowiedzi twórców tej produkcji poświęconej Drag Queen. Co więcej? Wypowiedział się nawet sam Andrzej Seweryn, który stwierdził, że prawdziwe Drag Queen, by mu pozazdrościli kreacji.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Królowa opowie o krawcu w podeszłym wieku, który przez wiele lat mieszkał w Paryżu. Gdy na prośbę swojej wnuczki wraca do Polski, musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. Oprócz tego jego córka, Wioletta, której nigdy nie poznał, jest śmiertelnie chora i potrzebuje przeszczepu nerki.  Mężczyzna ma na imię Sylwester, ale w postaci drag queen występuje jako Loretta.

W roli głównej wystąpi Andrzej Seweryn. Na ekranie zobaczymy także Marię Peszek czy Julię Chętnicką.

Serial w reżyserii Łukasza Kośmickiego, według scenariusza Arniego Asgeirssona i Kacpra Wysockiego zadebiutował w 2022 roku.

Zobacz również: Królowa – recenzja serialu. Wielka dama smutkiem pijana

królowa

kadr z serialu Królowa


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?