Klara serial player original 2024
Klara serial player original 2024

Klara – zwiastun. Nowy serial Playera adaptuje powieść Izabeli Kuny

W duchu trwającego karnawału Player zaprezentował pierwszy teaser słodko-gorzkiego serialu obyczajowego w gwiazdorskiej obsadzie – “Klara”. Tym samym najpopularniejszy lokalny serwis VOD rozpoczął odliczanie do jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, która wzbogaci bibliotekę platformy już za kilka tygodni! W ramach akcji promocyjnej Player przygotował także dla swoich użytkowników konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. 

Już za kilka tygodni Player zaprosi swoich użytkowników na pierwszą premierę pod marką Player Original w tym roku. „Klara”, o którym mowa, to słodko-gorzki serial obyczajowy z przymrużeniem oka, będący odcinkową adaptacją debiutu pisarskiego Izabeli Kuny pod tym samym tytułem.

W czwartek 25 stycznia podczas porannego programu „Dzień Dobry TVN” widzowie zobaczyli pierwszy teaser „Klary”. Spot idealnie wpisuje się klimatem w trwający właśnie okres karnawału. A także oddaje ducha serialu i jest przedsmakiem tego, co czeka na użytkowników serwisu już wiosną. Promocji zwiastuna już od przyszłego tygodnia towarzyszyć będzie także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla fanów Playera.

O czym jest serial Klara?

Tytułowa Klara (Izabela Kuna) to dziewczyna, jakich wiele mijamy każdego dnia na ulicy, w sklepie czy na siłowni. Czterdzieste urodziny ma już za sobą. Podobnie jak małżeństwo i pewność, że po „i żyli długo, i szczęśliwie” jest ciąg dalszy, niekoniecznie z happy endem. Klara ma też toksyczną i wszystkowiedzącą matkę (Iwona Bielska), nieobecnego ojca, kota reproduktora oraz… problemy jak wszyscy. Ma też wiarę. Naiwną wiarę w to, że i na nią czeka spełnienie marzeń. Od kilkunastu lat jej serce bije i wariuje dla Aleksa (Adam Woronowicz) – niezbyt urodziwego prawnika, który ma jedną wadę – żonę! Serce jednak nie sługa… Na szczęście są jeszcze wspomagacze… I ten największy skarb – przyjaciele! Prawdziwi, sztuk dwie – Wronka (Katarzyna Warnke) i Wojtek (Piotr Adamczyk). Idealna ekipa do umierania i odradzania się na nowo!

Więcej o polskich serialach Playera na Movies Room:

Polskie seriale hitem w USA? Te tytuły zadebiutują za Wielką wodą!

Skazana – recenzja pierwszych odcinków 3.sezonu hitu Playera! Coraz bardziej wolne

Pati – spin-off Skazanej to materiał na hit. Moja Patireakcja na pierwszy odcinek

Klara” to serial autorstwa Marka Modzelewskiego (scenarzysta obu części „Teściów”) rozwijany we współpracy z działem Produkcji Fabularnej TVN Warner Bros. Discovery, na którego czele stoją Marta Grela-Gorostiza i Łukasz Poniński. Projekt reżyseruje Łukasz Jaworski, a za zdjęcia odpowiada Paweł Flis. Pionem scenograficznym kieruje Marcelina Początek-Kunikowska, kostiumowym Pola Gomółka, a charakteryzatorskim Kinga Krulikowska. Kierownikiem produkcji jest Tomasz Parnowski, a reżyserką obsady Magdalena Szwarcbart. Producentkami są Izabela Kuna (producent kreatywny) oraz Karolina Izert (TVN WBD).

Kiedy premiera?

Klara, najnowsza serialowa produkcja pod marką Player Original, zadebiutuje w streamingu już wiosną 2024 roku. Dostępny będzie ekskluzywnie w serwisie Player.

Klara – zwiastun teaserowy polskiego serialu


źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: fot. kadr ze zwiastuna serialu Klara

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?