Już w listopadzie premiera 3. sezonu serii Eli Roth: Historia horroru

Seria „Eli Roth: Historia horroru” powraca na antenę AMC z 3. sezonem w czwartek 11 listopada o 22:00.

Najnowszy sezon kontynuuje mrożącą krew w żyłach podróż w głąb tego, co nas bawi i przeraża w horrorach – zarównow klasykach gatunku, jak i tych mniej znanych tytułach. Nowe odcinki zmierzą się z takimi tematami jak sequele (te całkiem udane), infekcje i choroby, zdolności parapsychiczne, szaleni naukowcy, horror postapokaliptyczny i ten, rozgrywający się w czasie świąt okolicznościowych.

Mistrz horroru Eli Roth, który jest także producentem wykonawczym serii, powraca jako prowadzący, a wraz z nim cała plejada rozmówców (w porządku alfabetycznym): Cate BlanchettMargaret ChoJeffrey CombsJamie Lee Curtis, Geena Davis, Lex Scott DavisRobert EnglundVanessa HudgensElliott KnightDavid KoechnerChristopher LandonMeatLoafGreg Nicotero, Jonah RayGiovanni Ribisi, Jessica RotheMadeleine StoweQuentin TarantinoJennifer TillyEdgar WrightRob Zombie, i wielu innych.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?