Już nie żyjesz
Już nie żyjesz

Już nie żyjesz – zwiastun nowego serialu!

Christina Applegate i Linda Cardellini wystąpią w serialu oryginalnym Netflix Już nie żyjesz.

Jen (Christina Applegate) to cyniczna wdowa, która próbuje pogodzić się z nagłą śmiercią swojego męża. Z kolei Judy (Linda Cardellini), która także niedawno przeżyła tragiczną stratę, jest urodzoną optymistką i wolnym duchem. Kiedy kobiety spotykają się na zajęciach grupy wsparcia. mimo zupełnie różnych osobowości, zostają przyjaciółkami. Podstawą ich relacji jest wspólna miłość
do wina, ciastek i seriali. Judy przez cały czas desperacko próbuje ochronić Jen przed zaskakującą tajemnicą, która mogłaby całkowicie odmienić jej życie.

Zobacz również: The Umbrella Academy – drugi sezon potwierdzony!

Już nie żyjesz to wciągająca czarna komedia, która przybliżawidzom prawdziwie bolesne i zaskakująco zabawne aspekty żaloby, stratyi wybaczania.

Twórczynią i producentką wykonawczą serialu jest Liz Feldman (_Dwie spłukane dziewczyny, One Big Happy_). Występują: Christina Applegate (Jen), Linda Cardellini (Judy), James Marsden (Steve), Ed Asner (Abe) oraz Brandon Scott (Nick). Jessica Elbaum (Gloria Sanchez Prods.), Christie Smith i Christina Applegate pełnią funkcję producentów wykonawczych wraz z Adamem McKay i Willem Ferrellem z Gloria Sanchez Productions.

Już nie żyjesz to produkcja CBS Television Studios dla Netflix.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?