Stranger Things Steve (Joe Keery)
Stranger Things Steve (Joe Keery)

Joe Keery zagra w 5. sezonie Fargo!

Gwiazdor serialu Stranger Things, Joe Keery oficjalnie dołączył do obsady 5. sezonu Fargo! Zdradzono także dwa inne nazwiska, które zobaczymy w nadchodzących odcinkach antologii.

Jak podaje The Hollywood Reporter w zbliżającym się 5. sezonie Fargo zagrają również Lamorne Morris (Wieczór gier) oraz Richa Moorjani (Jeszcze nigdy…). Według wcześniejszych informacji w rolach głównych wystąpią: Juno Temple, Jon Hamm i Jennifer Jason Leigh.

stranger things

Na chwilę obecną poza nazwami nowych postaci nie znamy szczegółów dotyczących ich ról. Joe Keery zagra postać o imieniu Gaton Tillman, Morris Witta Farra, zaś Moorjani Indirę Olmstead.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Nowy sezon Fargo będzie mieć miejsce w 2019 roku. Nadchodzące odcinki mają postawić przed widzami takie pytania, jak: “Kiedy porwanie nie jest porwaniem?”, a także “Co, jeśli twoja żona nie jest twoja?”. Możemy się po tym spodziewać, iż 5. sezon serialu zawrze takie motywy, jak: porwanie czy zdrada.

Zobacz również: Tom Cruise i Christopher McQuarrie pracują nad 4 filmami! W tym musical oraz spin-off Jaj w tropikach!


Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Stranger Things

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?