jeszcze
jeszcze

Jeszcze nigdy… powraca z 3. sezonem!

Jeszcze nigdy… to jeden z najpopularniejszych młodzieżowych seriali od platformy Netflix. Nikogo zatem nie powinno dziwić, że produkcja wchodzi w trzecią już fazę.

Tym razem nasza bohaterka od początku cieszy się tym, o co dotąd głównie zabiegała. Oczywiście generuje to odrębne problemy, z którymi musi się uporać. Oto zapowiedź 3. sezonu Jeszcze nigdy…, który wejdzie na Netflix już 12 sierpnia:

Serial jest zainspirowany dzieciństwem Mindy Kaling. Jeszcze nigdy… to produkcja poruszająca temat dojrzewania. Opowiada o skomplikowanym życiu współczesnej nastolatki urodzonej w Ameryce, która cechuje się indyjskim pochodzeniem.

Gwiazdą serii jest Maitreyi Ramakrishnan, która wciela się we wspomnianą powyżej Devi. W obsadzie znajdują się również: Poorna Jagannathan, Richa Moorjani, Ramona Young, Jaren Lewison, Darren Barnet, Lee Rodriguez i Niecy Nash. W nowym sezonie wystąpi także popularny raper Common. Aktor zagra dr. Chrisa Jacksona. Postać jest przystojnym dermatologiem, a co za tym idzie, wpadnie w oko mamie Devi.

jeszcze

Serial jest współtworzony przez Mindy Kaling oraz Lang Fisher.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?