Mayor of Kingstown burmistrz Kingstown
Mayor of Kingstown burmistrz Kingstown

Jeremy Renner powraca na plan? Nadchodzą zdjęcia do Burmistrza Kingstown!

Jeremy Renner rok po wypadku powraca na plan. Aktor niedługo rozpocznie zdjęcia do trzeciego sezonu serialu Burmistrz Kingstown.

Okazuje się, że Burmistrz Kingstown powróci do nas jeszcze w tym roku, prawdopodobnie pod koniec. Jeremy Renner wypowiedział się na temat powrotu na plan zdjęciowy.

Wielki powrót!

Kultowy Hawkeye odłożył na razie swój łuk i założył garnitur. W wywiadzie dla Andersona Coopera i Andy’ego Cohena podczas specjalnego niedzielnego wieczoru sylwestrowego CNN aktor potwierdził, że już za tydzień powraca na plan zdjęciowy, by nakręcić trzeci sezon serialu Burmistrz Kingstown.

Myślę, że jestem gotowy, myślę, że mam już dość sił. Zobaczymy…. Dosłownie wracamy za tydzień. Ale dam z siebie wszystko!

mayor Hawkeye / Mad Men Jeremy Renner

fot. kadr z filmu Avengers

Zobacz również: Lee Sun-kyun nie żyje. Koreański aktor miał 48 lat

Opis serialu:

Mayor of Kingstown, serial nominowanego do Oscara® Taylora Sheridana i Hugh Dillona, opowiada o rodzinie McLusky – nieformalnych władcach Kingstown w stanie Michigan, gdzie jedyna prosperująca branża to więziennictwo. Główne role grają nominowany do Oscara® Jeremy Renner i laureatka statuetki Dianne Wiest. Serial porusza kwestie systemowego rasizmu, korupcji i niesprawiedliwości, wychodzących na światło dzienne za sprawą bohaterów, którzy próbują przywrócić sprawiedliwość i porządek w mieście pogrążonym w chaosie. Mayor of Kingstown opowiada o kolejach losu wpływowej rodziny McLusky, zamieszkującej tytułowe miasteczko w hrabstwie Tuscola w amerykańskim stanie Michigan. Mierzą się z takimi plagami społeczeństwa jak rasizm czy korupcja, co nie jest proste w sytuacji, gdy więziennictwo stanowi główną gałąź przemysłu.

Rodzina McLusky rządzi miastem, w którym jedynym dobrze prosperującym biznesem jest więziennictwo, dążąc do porządku i sprawiedliwości tam, gdzie ich nie ma.


Źródło: deadline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?