Anthony Mackie
Anthony Mackie

Jak długo Anthony Mackie planuje grać Kapitana Amerykę w MCU?

Od dawna mamy różnego rodzaju pogłoski na temat planowego filmu Kapitan Ameryka 4. Tymczasem Anthony Mackie ujawnia, jak długo zamierza dzierżyć tarczę jako Kapitan Ameryka w Marvel Cinematic Universe!

W rozmowie z Variety Anthony Mackie jasno określił ile jeszcze chcę wcielać w rolę Capa.

Zdecydowanie nie chcę być 55-letnim Kapitanem Ameryką, więc mam przed sobą solidne sześć do ośmiu lat.

Bycie Kapitanem Ameryką to oczywiście bardzo poważna i ekscytująca sprawa dla Anthony’ego! Jestem pewny, że ma już wiele ekscytujących planów dotyczących postaci w MCU, o których miejmy nadzieję, już niedługo usłyszymy!

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – co nowego wiemy na temat serialu? Analiza trailera!

Premiera zaplanowana została na 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.


Źródło: Variery / Ilustracja wprowadzenia: Marvel, Disney

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?