Plakat promujący serial Jack Ryan
Plakat promujący serial Jack Ryan

Jack Ryan – nowy materiał zza kulis nadchodzącego wielkimi krokami serialu!

Amazon wypuścił nowy materiał zza kulis swojej nadchodzącej wielkimi krokami produkcji. Udostępnione wideo zatytułowane jest Authenticity i ukazuje prace na planie serialu Jack Ryan. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – Idris Elba wypowiada się na temat powrotu Heimdalla!

John Krasinski (13 godzin: Tajna misja w Benghazi) wciela się w tytułowego bohatera – Jacka Ryana, będącego reinterpretacją z domieszką współczesnej wrażliwości popularnego bohatera Toma Clancy’ego, posiadającego wypełnioną gwiazdami historię w Hollywood. W omawianą postać wcielali się poprzednio: Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck oraz Chris Pine. Ponadto w obsadzie widowiska znajdują się również Wendell Pierce jako James Greer i Abbie Cornish, która wciela się w Cathy Mueller.

Jack Ryan Toma Clancy’ego podąża śladami agenta CIA, a dokładniej rzecz ujmując – analityka, który po raz pierwszy zostaje wrzucony w wir niebezpiecznych zleceń i zadań. Bohater (Krasinski) odkrywa bowiem pewien wzór w komunikacji terrorystów, przez co znajduje się w centrum groźnego gambitu. Stając w obliczu nowej fali terroryzmu, mogącej spowodować zniszczenia na globalną skalę, Jack Ryan będzie musiał wzbić się na wyżyny swoich umiejętności, aby uratować świat przed nieuchronną zagładą.

Twórcami serii oraz jej showrunnerami są Carlton Cuse i Graham Roland. Sam Jack Ryan to z kolei koprodukcja wytwórni Paramount i Skydance Television. Poza tym, warto tutaj dodać, że tegorocznego lata ruszyła w Europie realizacja kolejnego rozdziału serialowego widowiska. Zdjęcia odbywają się aktualnie również w Południowej Ameryce i USA. Drugi sezon, podobnie jak pierwszy będzie się składał z ośmiu jednogodzinnych epizodów. W jego obsadzie, oprócz wspomnianych powyżej gwiazd, pojawią się także Michael Kelly, który wcieli się w Mike’a Novembera i Noomi Rapace odgrywająca Harriet Harry Baumann oraz John Hoogenakker. Ostatni z rzeczonych panów zagra Matice’a.

Nowa seria traktująca o Jacku Ryanie pojawi się ekskluzywnie na Amazon Prime już 31 sierpnia. Będzie dostępna globalnie. Z kolei drugi sezon produkcji zapowiedziano na przyszły rok.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount; Skydance Television

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?