jack dylan grazer
jack dylan grazer

Jack Dylan Grazer mógł zagrać w Euforii

Jack Dylan Grazer ujawnił, że był niezwykle blisko zagrania w serialu Euforia. Okazuje się jednak, iż pewne sprawy pokrzyżowały młodemu aktorowi plany.

Wraz z premierą sequelu Shazama! pt. Shazam! Gniew bogów rozpoczęła się fala wywiadów z aktorami, którzy występują w owym filmie. Jednym z nich jest właśnie Jack Dylan Grazer, który rozmawiając dla Zach Sang Show wyjawił, że miał szansę zagrać jedną z postaci serialu Euforia. Mowa tu o Ashtrayu, w którego ostatecznie wcielił się Javon Walton. Aktor wyznał, iż musiał odrzucić rolę w serialu HBO ze względu na prace nad Shazamem!.

The Umbrella Academy Euforia

kadr z serialu Euforia

Zobacz również: Shazam! Gniew bogów – recenzja filmu! Widziałeś gdzieś jednorożca?

Pełen wywiad znajduje się poniżej. Oczywiście głównym jego tematem był najnowszy Shazam!, którego polska premiera już w ten piątek.

Shazam! Gniew bogów zawierać będzie masę postaci z supermocami. Mowa oczywiście o tytułowym bohaterze, w którego ponownie wcieli się Zachary Levi, oraz jego magicznej rodzince, ale też o złoczyńcach, w których wcielą się m.in. Helen Mirren oraz Lucy Liu. Wiemy także, że w produkcji pojawi się gwiazda West Side Story – Rachel Zegler, ale nie wiemy, w jakiej roli. Po internecie krążą także plotki o pojawieniu się Wonder Woman, granej przez Gal Gadot!


Źródło: YouTube, Zach Sang Show / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Shazam!

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?