klara
klara

Izabela Kuna powraca z nowym serialem Klara

Wkrótce rozpoczną się zdjęcia do kolejnej serialowej premiery pod marką Player Original. Słodko-gorzka komedia obyczajowa Klara to ekranowa adaptacja debiutu pisarskiego Izabeli Kuny. W rolę tytułowej bohaterki wcieli się sama aktorka, która dodatkowo wesprze projekt jako producent kreatywny. Za scenariusz odpowiada Marek Modzelewski, a za kamerą stanie Łukasz Jaworski.

Biblioteka produkcji pod marką Player Original powiększy się o kolejną serialową nowość. Wzbogaci ją komedia obyczajowa Klara z Izabelą Kuną w roli tytułowej.

Zobacz również: Dave Bautista nie rezygnuje z komicznych ról! Aktor gwiazdą nowej komedii akcji

Klara jest autorskim projektem Izabeli Kuny i Marka Modzelewskiego (scenarzysta filmów Teściowie i Teściowie 2), który stworzył scenariusz 8-odcinkowego serialu. Od początku prac nad projektem aktorka po raz pierwszy wspiera Zespół Fabularny TVN Warner Bros. Discovery również jako producent kreatywny.

Klara to dziewczyna, którą kocham. Dziewczyna, z którą chciałabym żyć w jednym domu i umrzeć w tym samym dniu. To dziewczyna, która mi imponuje poczuciem humoru, wariactwem i dobrym gustem. Klara to oryginał i zawodowy gracz w życie. Zobaczymy Ją w Playerze, bo to najlepsze miejsce dla odważnej kobiety, która nie boi się mówić czego chce – mówi Izabela Kuna, autorka “Klary” i producent kreatywny serialu. 

Niezmiernie cieszę się, że Player jako największy lokalny gracz na rynku VOD przyciąga do siebie najlepsze pomysły, najlepsze historie i najlepszych twórców, stając się domem dla jakościowych i odważnych projektów. Wspieramy, dajemy swobodę, zapewniając naszym Artystom przestrzeń na rozwinięcie ich potencjału. Jakiś czas temu rozpoczęliśmy wspólną przygodę z Nataszą Parzymies, teraz wyruszamy w kolejną – z Izabelą Kuną. Jestem przekonany, że użytkownicy Playera pokochają serialową „Klarę” tak samo jak jej książkową wersję” – dodaje Maciej Gozdowski, Vice President, szef serwisów streamingowych w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Historia Klary, szalonej dziewczyny uwikłanej w romans z żonatym mężczyzną, zadebiutowała na rynku wydawniczym w 2010 r., od razu trafiając na listę bestsellerów. W 2021 r. do księgarni trafiła kontynuacja przygód Klary, czyli Klara jedzie na pogrzeb.

Prace na planie serialu rozpoczną się w czerwcu i potrwają do końca wakacji. Projekt wyreżyseruje Łukasz Jaworski.

klara

fot. player


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe (Player)

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?