Plakat Inhumans
Plakat Inhumans

Inhumans mogą powrócić w przyszłych produkcjach Marvela

Minęło nieco czasu, odkąd projekt Inhumans od ABC  poniósł klęskę na wszystkich frontach. Teraz jednak Jeph Loeb, szef Marvel TV, wyjawił swoje stanowisko na temat serialu.

Podczas specjalnego Q&A na Reddicie na pytanie, czy któryś z członków Inhumans ma szansę na powrót, Loeb odpowiedział, że na to liczy:

Mam nadzieję. Uwielbiamy tych bohaterów, a aktorzy są najlepsi!

Kadr z serialu Inhumans

Kadr z serialu Inhumans

Zobacz również: Wonder Woman 2 z plakatem stylizowanym na lata 80.

Oczywiście droga do tego jeszcze dość daleka. Zanim widowisko stało się serialem, wstępnie miało być częścią kończącej się już 3. fazy filmowego uniwersum Marvela. Po zmianie formuły zadebiutowało dwoma pierwszymi odcinkami w kinach IMAX. Pomimo bardzo kiepskich recenzji twórcy zaryzykowali i poszli za ciosem z całym sezonem. Fatalna oglądalność i równie słabe recenzje zmusiły wręcz upartą dotąd stację do anulowania serii. Po takiej klęsce twórcy zapewne wielokrotnie się zastanowią, nim wypuszczą któregokolwiek Inhumana do innego show.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?