knuckles
knuckles

Idris Elba powraca jako Knuckles w zwiastunie serialu o czerwonym jeżu

Wkrótce na Paramount+ zadebiutuje nowa superprodukcja, której głównym bohaterem jest Knuckles! W spin-offie najnowszych filmów o Sonicu Idris Elba powrócił, by udzielić głosu tytułowej, kapryśnej kolczatce.

Knuckles Series ma liczyć 6 odcinków. W chronologii znajdować się będzie między drugą odsłoną przygód Sonica a nadchodzącą kontynuacją. Produkcja ma zadebiutować na Paramount+ 26 kwietnia w USA i Kanadzie. Następnego dnia dostęp do serialu mają dostać inne seriale, które mają legalną możliwość korzystania ze wspomnianego serwisu. Wyjątkiem jest Japonia, która otrzyma go w późniejszym terminie, którego jeszcze nie określono.

Oficjalny zwiastun Knuckles Series

Więcej o Sonicu przeczytacie w Movies Room:

Co jeszcze wiemy o serialu?

Jak wspomnieliśmy, akcja Knuckles rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Sonic 2: Szybki jak błyskawica a nadchodzącym Sonic 3, którego premiera planowana jest na 20 grudnia. W reżyserii serialu powróci twórca poprzednich filmów Jeff Fowler. Oprócz głosu Elby powraca także Adam Pally w roli Wade’a Whipple’a, którego Knuckles przyjmuje na szkolenie. Gościnnie wystąpią również Stockard Channing, Edi Patterson, Scott Mescudi, Ellie Taylor, Julian Barratt, Christopher Lloyd, Cary Elwes, Paul Scheer, Rory McCann oraz Rob Huebel. Ben Schwartz i Colleen O’Shaughnessey wystąpią również kolejno jako Sonic i Tails. Powrócić ma także Tika Sumpter jako Maddie Wachowski.

Fowler wyreżyserował odcinek pilotażowy serialu. Kolejnymi odcinkami zajmą się Ged Wright, Brandon Trost, Jorma Taccone i Carol Banker. Fowler i Elba są producentami wykonawczymi, obok Neala H. Moritza, Toby’ego Aschera, Johna Whittingtona i Toru Nakahary. Twórcami spin-offu są John Whittington, a także showrunner Toby Ascher.

Zobacz również: Hama prezentuje zegar dziecięcy Easy Learning, doskonały do nauki odczytu czasu


Źródło: Paramount Pictures, YouTube (@paramountplus)
/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?