I Am Groot otrzymał pierwszy zwiastun! Serial dla najmłodszych od Marvel Studios
I Am Groot otrzymał pierwszy zwiastun! Serial dla najmłodszych od Marvel Studios

I Am Groot powróci z 2. sezonem!

Shorty I Am Groot jak widać, rok temu przyjęły się bardzo dobrze. Disney+ i Marvel potwierdzili, że przygody ukochanego Strażnika Galaktyki otrzymają drugi sezon.

Jak co niektórzy mogli się spodziewać – I Am Groot otrzyma drugi sezon. Seria krótkometrażówek o słodkim, małym Grootcie powróci na Disney+ już 6 września tego roku.

Nowa produkcja ze świata MCU

Już 6 września otrzymamy pięć nowych krótkometrażowych shortów ze świata Marvel Cinematic Universe, które ponownie opowiedzą o najsłodszym ze Strażników Galaktyki. Nie wiemy kto zasiądzie na stołku reżyserskim, lecz na pewno nie będzie to James Gunn, gdyż skończył przygodę z Marvel Studios na rzecz DC. Niemniej jednak nowe przygody Groota trafią na Disney+.

i am groot

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Zwiastun 2. sezonu Lokiego z rekordową liczbą wyświetleń

I Am Groot będzie serialem animowanym złożonym tzw. shortów, czyli krótkometrażowych odcinków. Co ciekawe, w produkcji nie zobaczymy ani nastoletniego, ani dorosłego Groota, lecz Baby Groota.


Źródło: Marvel.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?