I Am Groot otrzyma 2. sezon? Korg z solowym spin-offem?
I Am Groot otrzyma 2. sezon? Korg z solowym spin-offem?

I Am Groot otrzyma 2. sezon? Korg z solowym spin-offem?

I Am Groot, wraz z Mecenas She-Hulk, zadebiutuje na Disney+ już w sierpniu! Do tej pory otrzymaliśmy bardzo mało materiałów promocyjnych, ale to się powinno niedługo zmienić. Do tego czasu możemy cieszyć się innymi informacjami na temat serialu…

Według portalu Chippu serial I Am Groot otrzyma 2. sezon! Jest to dość niespodziewana informacja, gdyż do premiery 1. sezonu pozostał jeszcze miesiąc. Wygląda jednak na to, że Marvel Studios jest pewne sukcesu tej produkcji. Mimo tego nie nastawiajcie się na zbyt dużo, gdyż nie jest to do końca pewne źródło.

Strona ta podała również, że w planach Marvel widnieje solowy projekt skupiony na postaci Korga! Produkcja ta porównywana jest to I Am Groot, gdyż prawdopodobnie będzie ona w formacie krótkich i humorystycznych odcinków. Aczkolwiek, tak samo jak w przypadku drugiego sezonu historii o Groocie, patrzcie na tę informację z przymrużeniem oka.

 

I am groot

Plakat serialu I Am Groot, Disney+

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

I Am Groot będzie serialem animowanym złożonym tzw. shortów, czyli krótkometrażowych odcinków. Co ciekawe, w produkcji nie zobaczymy ani nastoletniego, ani dorosłego Groota, lecz Baby Groota. Wnioskować można, że miejsce akcji będzie osadzone po Strażnikach Galaktyki, a przed Avengers: Wojna bez granic. Serial będzie dostępny od 10 sierpnia na platformie Disney+ i będzie zawierać 10 odcinków.

Zobacz również: Thor: Miłość i grom nie zachwyca krytyków. Ujawniono ocenę na Rotten Tomatoes

Deadpool

Kadr z filmiku Deadpool and Korg react


Źródło: chippu.com.br / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?