His Dark Materials
His Dark Materials

His Dark Materials – nowy zwiastun adaptacji bestsellerowej powieści! | SDCC 2019

Na San Diego Comic Con pojawił się też nowy trailer produkcji z gwiazdami Logana, Splita czy Luthera.

His Dark Materials będzie nowym hitem stacji BBC. Jak widać na poniższym zwiastunie, twórcy nie oszczędzali na produkcji pieniędzy. Może nas więc czekać ciekawa, pełna magii i efektów specjalnych przygoda z młodą aktorką znaną z Wolverine: Logan w roli głównej.

Zobacz również: The Walking Dead zawita w kinach! Oto zapowiedź produkcji o Ricku Grimesie! | SDCC 2019

Bohaterką serialu His Dark Materials jest Lyra Belacqua, sierota żyjąca w alternatywnym świecie, w którym nauka, technologia oraz magia są jednością. Pewnego dnia dziewczyna wyrusza na poszukiwanie przyjaciela, który zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Wkrótce Lyra odkrywa spisek związany z porawanymi dziećmi.

Obsada: Dafne Keen (Logan), Lin-Manuel Miranda (Mary Poppins powraca), Ruth Wilson (Luther), James McAvoy (Split), Clarke Peters (Jericho).

Słynny cykl Pullmana składa się z trzech tomów: Zorzy północnejMagicznego noża i Bursztynowej lunety. Pierwszy z nich został zekranizowany w 2007 i nosi tytuł Złoty kompas.

Żródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: BBC

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?