high school musical
high school musical

High School Musical: The Musical: The Series – Olivia Rodrigo powróci w 3. sezonie serialu!

Kilka miesięcy temu potwierdzono prace nad 3. sezonem serialu High School Musical: The Musical: The Series. Nowe odcinki produkcji Disney+ potwierdzono także podczas Disney+ Day. Jak podają źródła ponownie zobaczymy w nich Olivię Rodrigo, która w poprzednich sezonach wcielała się w główną bohaterkę serialu!

Mimo, że o powstawaniu 3. sezonu serialu wiemy już od jakiegoś czasu, występ Olivii Rodrigo stał pod znakiem zapytania. Artystka w ciągu ostatniego roku rozwinęła swoją karierę muzyczną stając się jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Rodrigo niedawno ogłosiła także swoją trasę koncertową, co również było przyczyną niepewności, co do powrotu piosenkarki w serialu.

Jak się okazało w wywiadzie dla Time Olivia Rodrigo potwierdziła swój powrót w 3. sezonie serialu. Artystka zdradziła także, że zdjęcia rozpoczną się w styczniu.

Zobacz również: O potworach, wiedźminach i bardach – rozmowa z Kim Bodnia i Joey Batey o nowym sezonie Wiedźmina

High School Musical: The Musical: The Series opowiada o grupie uczniów szkoły, w której powstała popularna seria filmów emitowanych na Disney Channel. W pierwszym sezonie serialu, główny wątek dotyczył stworzenia szkolnego spektaklu na podstawie pierwszej części filmu. Poza tym mamy do czynienia z wieloma perypetiami nastolatków, takimi jak miłość czy sytuacja rodzinna.

Serial dostępny jest na platformie Disney+.


Źródło: What’s On Disney Plus / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu High School Musical: The Musical: The Series

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?