High School Musical: The Musical: The Series – 3. sezon potwierdzony!

Po finale 2. sezonu High School Musical: The Musical The Musical: The Series, fani byli niepewni, co do powstania nowych odcinków. Wiązało się to m.in. z tym, iż Olivia Rodrigo, która zagrała jedną z głównych ról serialu, rozpoczęła intensywną karierę muzyczną. Jak się jednak okazuje, 3. sezon serialu oficjalnie potwierdzono!

Poniżej znajduje się tweet oficjalnego konta Disney+, który zapowiada 3. sezon serialu!

Na ową zapowiedź zareagowali także aktorzy grający w serialu. Przykładem jest Joshua Bassett, który wciela się w jedną z głównych ról, Ricky’ego Bowena.

Zobacz również: Don’t Worry Darling – Florence Pugh wraz z Harrym Stylesem w nowym horrorze!

High School Musical: The Musical: The Series opowiada o grupie uczniów szkoły, w której powstała popularna seria filmów emitowanych na Disney Channel. W pierwszym sezonie serialu, główny wątek dotyczył stworzenia szkolnego spektaklu na podstawie pierwszej części filmu. Poza tym mamy do czynienia z wieloma perypetiami nastolatków, takimi jak miłość czy sytuacja rodzinna.

Serial dostępny jest na platformie Disney+.


Źródło: Twitter, Disney, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu High School Musical: The Musical: The Series

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?