High School Musical
High School Musical

High School Musical: Serial otrzymał zwiastun 3. sezonu! To będą niezapomniane wakacje!

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! O powrocie High School Musical: Serial wiemy już od jakiegoś czasu. Do tej pory otrzymaliśmy kilka materiałów promocyjnych, na które składały się przede wszystkim plakaty, a także zarys fabuły 3. sezonu. Teraz przyszła pora na pierwszy zwiastun oraz nowy oficjalny plakat!

Zwiastun 3. sezonu High School Musical: Serial potwierdza wszystko, co nam zapowiadano. Akcja nowych odcinków będzie mieć miejsce na letnim obozie, a nasi bohaterowie będą musieli przygotować spektakl z Krainy lodu. W zapowiedzi nowych odcinków pojawia się również Olivia Rodrigo, której występ przez pewien czas stał pod znakiem zapytania. Co by nie było, bez wątpienia 3. sezon serialu będzie świetną letnią rozrywką dla nastolatków.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

High School Musical

fot. Disney+

High School Musical: The Musical: The Series opowiada o grupie uczniów uczęszczających do szkoły, w której powstała popularna seria filmów emitowanych na Disney Channel. W pierwszym sezonie serialu, główny wątek dotyczył stworzenia szkolnego spektaklu na podstawie pierwszej części filmu. Poza tym mamy do czynienia z wieloma perypetiami nastolatków, takimi jak miłość czy sytuacja rodzinna.

Akcja 3. sezonu serialu rozgrywać się będzie w Camp Shallow Lake. Tam nagrywany będzie spektakl na podstawie kultowej animacji, Krainy lodu.

Serial dostępny jest na platformie Disney+.

Zobacz również: Belfast – najbardziej osobisty, nagrodzony Oscarem film Kennetha Branagha już od dziś na Blu-ray i DVD


Źródło: Disney, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?