High School Musical
High School Musical

High School Musical: Serial – oto pierwsze materiały promujące 3. sezon serialu! Co z Olivią Rodrigo?

Nadchodzący sezon serialu High School Musical: Serial doczekał się pierwszych materiałów promujących. Przed Wami pierwsze spojrzenie na bohaterów nowych odcinków!

Oficjalne konta związane z serialem opublikowały plakaty 3. sezonu High School Musical: Serial. Na jednym z nich (głównym) znajdują się główni bohaterowie oryginalnej produkcji Disney+, zaś pozostałe prezentują ich z osobna. Jak widać dominuje na nich letni klimat, a w opisie wspomniano “summer camp”, czyli potwierdził się opis nowych odcinków, który zapowiadali twórcy serialu.

Po przejrzeniu wszystkich plakatów, łatwo zauważyć, iż na żadnym z nich nie znajduje się Olivia Rodrigo, dotychczas główna bohaterka serialu. Wzbudziło to niepokój fanów, jednak pamiętajmy, że powrót piosenkarki został potwierdzony, jako rola gościnna, o czym pisaliśmy tutaj.

high school musical

fot. Olivia Rodrigo w High School Musical: Serial

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

High School Musical: The Musical: The Series opowiada o grupie uczniów szkoły, w której powstała popularna seria filmów emitowanych na Disney Channel. W pierwszym sezonie serialu, główny wątek dotyczył stworzenia szkolnego spektaklu na podstawie pierwszej części filmu. Poza tym mamy do czynienia z wieloma perypetiami nastolatków, takimi jak miłość czy sytuacja rodzinna.

Akcja 3. sezonu serialu rozgrywać się będzie w Camp Shallow Lake. Tam nagrywany będzie spektakl na podstawie kultowej animacji, Krainy lodu.

Serial dostępny jest na platformie Disney+.

Zobacz również: To już oficjalne! Wiemy kiedy zadebiutuje Doktor Strange w multiwersum obłędu na Disney+!


Źródło: Disney+, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Disney+ 

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?