wiedźmin geralt netflix cavill twarz
wiedźmin geralt netflix cavill twarz

Henry Cavill znalazł rolę w nowej franczyzie! Nadchodzi adaptacja słynnej gry

Wiedźmin odpadł, a na jego miejsce wskoczył Superman… na całe dwa miesiące. Przygoda Henry’ego Cavilla z jego najbardziej znanymi rolami zakończyła się w niespodziewany sposób. Aktor jednak się nie poddaje i już zabiera się za kolejny projekt!

Henry Cavill nigdy nie ukrywał swojej miłości do świata gier. World of Warcraft wciągnęło gwiazdę kina tak bardzo, że ominęła go rozmowa z Zackiem Snyderem na temat roli Supermana. Podczas promocji serialu Wiedźmin, aktor wyznał również, że jest ogromnym fanem gier CD Projekt Red. Widzieliśmy nawet jak aktor własnoręcznie składał PC-ta. Można wręcz powiedzieć, że Cavill jest bardziej przywiązany do świata gier niż filmów czy seriali. Całe szczęście oba te światy można w pewien sposób połączyć i tak się niedługo stanie!

Warhammer 40k jako serial z Henrym Cavillem

Peleryna Supermana została zawieszona, a miecze Geralta trafiły do Liama Hemswortha. Henry Cavill stracił dwie ważne role, ale dzisiaj poznaliśmy nową ścieżkę aktora! Serialowa adaptacja gry Warhammer 40,000 zmierza na nasze telewizory i prawdopodobnie obejrzymy ją na platformie Amazon Prime Video! Cavill będzie producentem wykonawczym oraz zagra główną rolę. Gra, na podstawie której powstanie serial, osadzona jest 40,000 lat w przyszłości. Rozwój ludzkości zatrzymał się w miejscu, a jej największym przeciwnikiem stali się obcy oraz magiczne istoty. Do tej walki wkroczyli również bogowie oraz demony. Na ten moment nie wiemy, kto zajmie się scenariuszem ani reżyserią danego projektu.

Zobacz również: Henry Cavill nie powróci jako Superman! James Gunn blokuje jego powrót

Warhammer 40,000

Fot. Materiały prasowe


Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: fot. Netflix

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?