Heels pierwsze zdjęcia
Heels pierwsze zdjęcia

Heels – pierwsze zdjęcia z serialu! Amell i Ludwig przed walką na ringu!

Stacja STARZ udostępniła pierwsze zdjęcia z nadchodzącego serialu. Heels będzie opowiadać o świecie amerykańskiego wrestlingu, a w głównych rolach wystąpią Stephen Amell oraz Alexander Ludwig. Stacja podzieliła się pierwszym spojrzeniem na aktorów wcielających się w głównych bohaterów.

Heels będzie skupiać się na rodzinie zajmującej się wrestlingiem. Jack grany przez Stephena Amella i Ace, w którego rolę wcielił się Alexander Ludwig będą rywalizować o spuściznę pozostawioną przez zmarłego ojca. Prace nad serialem trwają od 2017 roku. Nie obyło się bez trudności związanych z pandemią, ale pierwsze materiały finalnie ujrzały światło dzienne. Stacja STARZ właśnie podzieliła się pierwszymi zdjęciami, na których możemy zobaczyć braci Spade granych przez Amella i Ludwiga.

 

Zobacz również: Wikingowie dostają kontynuację! Oto obsada serialu Wikingowie: Walhalla!

Serial został zatytułowany Heels ze względu na termin znany w świecie wrestlingu. The Heel jest zawodnikiem z tendencją do oszukiwania i łamania zasad. Często również znienawidzonym przez publiczność. Stacja STARZ podzieliła się niedawno ciekawym opisem sugerującym, iż któryś z bohaterów może być właśnie takim zawodnikiem:

Na ringu ktoś musi grać dobrego, a ktoś inny musi być ich nemesis, the heel. W prawdziwym świecie z tymi postaciami może być trudno żyć lub trudno zostawić.” 

Podobno to właśnie Amellowi powierzono rolę antagonisty, który poza ringiem jest kochającym mężem i ojcem, a jako wrestler wzbudza nienawiść wśród rywali i publiczności. Będzie to pierwsza główna rola Stephena Amella od zakończenia Arrow oraz nowa rola dla Alexandra Ludwiga, który niedawno zakończył prace nad Wikingami.

W nowym serialu mają pojawić się również Mary McCormack, Kelli Berglund, Allen Maldonado, Chris Bauer, Robby Ramos i James Harrison. Za scenariusz odpowiada Michael Waldron, który pracuje także nad serialem Loki. Showrunnerem Heels jest Mike O’Malley, a premiera serialu prawdopodobnie odbędzie się latem.


Źródło: etonline.com, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: STARZ

Fanka Batmana, fantastyki, horroru i dobrych kryminałów.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?